Jak czytamy w bydgoskim dodatku Gazety Wyborczej, ratusz we wrześniu ma ogłosić przetarg na sprzedaż Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Urzędnicy otrzymali przygotowany przez zewnętrzną firmę dokument, który dokładnie opisuje stan, wartość i perspektywy rozwoju KPEC-u. -
Jak podała Gazeta Wyborcza otwarcie kopert ma nastąpić w połowie listopada. Dotychczas cena wywoławcza nie jest znana. Z nieoficjalnych wypowiedzi urzędników sprzed kilku miesięcy wynika, że może chodzić o kilkaset milionów złotych.

Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Powiązane