Metoda CIPP jest bezpiecznym dla środowiska, efektywnym i trwałym rozwiązaniem. Możliwość wykorzystania jej do odnowy rurociągów ciśnieniowych sprawia, że otwiera się szansa stosunkowo łatwego zabezpieczania ich na lata. Jak twierdzi ekspert, Michał Andrzejewski (Gamm-Bud sp. z o.o.), w roku bieżącym zastosowano tę technologię np. na Śląsku (do renowacji wodociągu o średnicy 200 mm), a w kolejnych latach tego typu instalacji powinno być coraz więcej.

Michał Andrzejewski, który od 1992 r. jest dyrektorem zarządu spółki Gamm-Bud sp. z o.o. zajmującej się dostawą sprzętu i technologii dla branży wodno-kanalizacyjnej i telekomunikacyjnej, konstruuje maszyny do wdmuchiwania kabli światłowodowych oraz systemów napraw studni kanalizacyjnych, a ponadto często publikuje w prasie branżowej, będzie prelegentem podczas IV Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”, która odbędzie się w Poznaniu, w dniach od 8 do 10 stycznia 2020 r.

W stolicy Wielkopolski omówione zostaną aspekty prawne renowacji CIPP oraz najciekawsze projekty z Polski i ze świata. Rozmowy dotyczyć też będą np. odbiorów prac oraz najczęściej popełnianych błędów wykonawczych i projektowych.

Szczegółowe informacje na temat konferencji, a także formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www wydarzenia.

Przeczytaj także: CIPP „bije” kolejne rekordy. III Konferencja CIPP Technology Days