• Partner portalu
  • Partner portalu
  • Partner portalu
Partnerzy portalu

Akademia inżynierii

PROFESJONALNA PLATFORMA E-LEARNINGOWA DEDYKOWANA BRANŻY INŻYNIERYJNEJ

Akademia Inżynierii to miejsce, które powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na nowe formy zdobywania oraz przekazywania specjalistycznej wiedzy. To jedyne takie miejsce w sieci, które zgromadzi fachową wiedzę ze wszystkich dziedzin inżynierii. Wystarczy zapisać się do Akademii, a większość projektów oraz bezpłatnych szkoleń będzie w zasięgu ręki.
Akademia Inżynierii do doskonałe narzędzie dla firm służące do budowania przewagi konkurencyjnej poprzez niestandardowe działania, to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnej reklamy. Dzięki ciekawej formie podania wiedzy, wzbogaconej o elementy grywalizacji, pozwala prowadzić skuteczną i długoterminową komunikację a przez to lepiej trafiać z przekazem do grupy docelowej.

Wiedza teoretyczna + case study + opinie ekspertów
Stwórz dla swoich odbiorców interaktywny e-kurs, umożliwiający zdobywanie specjalistycznej wiedzy w łatwy, szybki i skuteczny sposób. Skontaktuj się z nami, napisz, jakiej tematyki miałby dotyczyć kurs, opisz swoją grupę docelową, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną, dedykowaną ofertę, dzięki której odbiorcy zapamiętają Twoją firmę jako rzetelną i godną zaufania.