Z informacji \"Gazety Wyborczej Opole\" wynika, że Zakład Komunalny w Opolu planuje uruchomić biogazownię na wysypisku śmieci. Inwestycja będzie zrealizowana jeszcze w tym roku.
Elektrownia zostanie uruchomiona na wysypisku. Wytworzy energię o mocy 400 kW, która będzie wykorzystywana do potrzeb własnych Zakładu, natomiast nadwyżka - sprzedawana.

Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Powiązane