Premier Donald Tusk zakomunikował, że podczas wtorkowych polsko-włoskich konsultacji międzyrządowych zostały podpisane dwustronne ustalenia dotyczące m.in. spraw energetycznych.
Z wypowiedzi premiera dla PAP wynika, że podpisane ustalenia dotyczyły m.in. takich spraw jak kwestie energetyczne - współpraca na rzecz wykorzystywania w sposób czysty, bezpieczny dla środowiska węgla oraz szerszy kontekst współpracy w tym zakresie.

Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Powiązane