Agencja Reuters powołując się na Mariusza Sworę, prezesa URE informuje, że Urząd Regulacji Energetyki nie widzi powodów by podnieść w tym roku taryfy dla PGNiG.
Regulator wychodzi z założenia, że zatwierdzona wcześniej taryfa gazowa dla Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa już uwzględnia trendy na rynku ropy naftowej - pisze "Puls Biznesu".

Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Powiązane