Na dzisiejszych giełdach ropa podrożała z takiego powodu, że po przyjęciu planu stymulującego dla gospodarki USA może wzrosnąć popyt na paliwa - podaje PAP.
Dziś cena za baryłkę lekkiej ropy WTI na NYMEX w Nowym Jorku w dostawach na marzec w handlu elektronicznym wzrosła o 41 centów, tj. 1 proc. do 39,97 USD.

Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Powiązane