W swoim referacie prelegent poruszy tematykę jakości w samym procesie wiertniczym – od etapu przygotowań, przez realizację projektu, po jego zakończenie i analizę postprojektową. Omawiane obszary dostosowane będą do specyfiki takich projektów i uwzględnią jakość jako spójną strategię działania dla danej realizacji. Autor zwróci też uwagę na newralgiczne punkty podczas prac przygotowawczych i wykonawczych, które odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu i utrzymaniu jakości.

Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” w tym roku odbędzie się już po raz szesnasty. To największe wydarzenie poświęcone technologiom bezwykopowym w Polsce i jedno z największych w Europie. Podczas obrad, dyskusji i warsztatów poruszane są takie zagadnienia jak: metody doboru technologii bezwykopowych, renowacja sieci kanalizacyjnych i wodociągowych, rola nadzoru w procesie inwestycyjnym, wytyczne odbiorowe dla prac renowacyjnych czy innowacyjne rozwiązania w wiertnictwie i innych metodach no-dig.

Nieodłączną częścią każdej edycji konferencji są pokazy na żywo, podczas których uczestnicy mogą zobaczyć, jak działają urządzenia i maszyny wykorzystywane w projektach bezwykopowych. W tym roku na część praktyczną organizator, Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., przeznaczy aż siedem godzin. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Z tematyką konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” oraz wszelkimi informacjami dot. wydarzenia zapoznasz się tutaj.

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej konferencji „INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA”: Czym żyje branża bezwykopowa?