Realizacja zadań z wykorzystaniem technologii bezwykopowych jest wyzwaniem dla każdej ze stron procesu inwestycyjnego. Projektanci, których praca stanowi bazę dla wykonania przedsięwzięcia, nie są z tej grupy wyłączeni. Dlatego tak ważne jest, by do pracy przy tego typu realizacjach byli jak najlepiej przygotowani – tak aby podczas projektowania prac bezwykopowych mogli stawić czoła najtrudniejszym zadaniom.

Beata Nienartowicz podczas swojego wystąpienia na Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” poruszy wybrane kwestie prawne oraz aspekty związane z systemem edukacji, które mają bezpośredni wpływ na przygotowanie projektantów do pracy w branży bezwykopowej.

Podczas trzydniowego wydarzenia poruszone zostaną także  m.in. takie zagadnienia, jak: metody doboru technologii bezwykopowych, renowacja sieci wodociągowych, komór i studni kanalizacyjnych, rola nadzoru w procesie inwestycyjnym czy wytyczne odbiorowe dla prac renowacyjnym. Uczestnicy opowiedzą również o swoich doświadczeniach w projektowaniu, planowaniu, realizacji, nadzorze i odbiorach prac realizowanych z wykorzystaniem metod no-dig. Na rozmowy dotyczące realizowanych przedsięwzięć, a także wyzwań, jakie niesie za sobą realizacja prac z zastosowaniem technologii bezwykopowych, będzie także czas podczas paneli dyskusyjnych oraz warsztatów.

Sporo miejsca przeznaczone będzie na kwestie praktyczne. W ramach konferencji odbędą się pokazy na żywo. Plenerowa część wydarzenia potrwa aż siedem godzin. Serdecznie zapraszamy!

Z tematyką konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” oraz wszelkimi informacjami dot. wydarzenia zapoznasz się tutaj.

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej konferencji „INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA”: Czym żyje branża bezwykopowa?