Badania odbiorowe wykładzin CIPP – panel dyskusyjny na Konferencji Inżynieria Bezwykopowa
W tym roku organizatorzy zaprezentują uczestnikom nową, jeszcze bardziej atrakcyjną formułę Konferencji. Mocno postawią bowiem na najbardziej praktyczny aspekt poszerzania wiedzy, czyli pokazy technologii. W całości zostanie im poświęcony jeden dzień wydarzenia. Będzie to świetna okazja, by wszyscy zaangażowani w proces inwestycyjny mogli naocznie przekonać się, jakie narzędzia mają do dyspozycji przy realizacji swoich zadań. Nic bowiem nie umożliwi lepiej wszechstronnej oceny sprzętu i technologii niż zobaczenie ich „w akcji”.
Ten temat wymaga szerokiej dyskusji
Pierwszy dzień konferencji przeznaczono na pokazy technologii, drugi zostanie poświęcony wiedzy teoretycznej. Prelekcje wygłoszą branżowi specjaliści i badacze, będzie też czas na zadawanie pytań i dyskusje.
Część konferencyjna podzielona została na trzy sesje tematyczne: „Bezwykopowa Budowa”, „Bezwykopowa Renowacja” oraz debatę o badaniach odbiorowych CIPP poprzedzoną wykładem dr inż. Bogdana Przybyły z Politechniki Wrocławskiej.
Polskie Stowarzyszenie Technologii Bezwykopowych już od pewnego czasu prowadzi prace nad nową wersją wytycznych „Badania odbiorowe wykładzin CIPP instalowanych w rurociągach sieci i instalacji zewnętrznych”. Została opracowana propozycja zmian oraz macierz badań koniecznych do wykonania i zalecanych. Były one konsultowane z producentami, wykonawcami, a także międzynarodowymi instytutami badawczymi.
Zależy nam jednak, by wszyscy zainteresowani, a zwłaszcza inwestorzy, mogli zapoznać się z propozycjami oraz wnieść swoje uwagi. Dlatego sesja III będzie transmitowana nie odpłatnie w portalu inzynieria.com oraz na profilu Inżynieria Bezwykopowa na Facebooku, a każdy będzie mógł zadać pytanie lub zgłosić wnioski – mówi Paweł Kośmider, prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Technologii Bezwykopowych.
Do panelu dyskusyjnego o wytycznej "Badania odbiorowe wykładzin CIPP instalowanych w rurociągach sieci i instalacji zewnętrznych" 2.0 zaproszeni zostali czołowi badacze z całej Polski:
- dr inż. Andrzej Kolonko - Politechnika Wrocławska
- dr inż. Florian Piechurski - Politechnika Śląska
- dr hab. inż. Paweł Popielski - Politechnika Warszawska
- dr inż. Bogdan Przybyła - Politechnika Wrocławska
- Prof. dr hab. inż. Adam Wysokowski - Uniwersytet Zielonogórski
- dr inż. Dariusz Zwierzchowski - Centrum Badań i Certyfikacji sp. z o.o.
- Paweł Kośmider - Polskie Stowarzyszenie Technologii Bezwykopowych
Macierz proponowanych badań, o których między innymi będą dyskutować paneliści można pobrać TUTAJ.
Jakość, renoma i rozpoznawalność od ponad 20 lat – warto tu być!
Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii Inżynieria Bezwykopowa to największe w kraju i w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi. W ciągu kilkunastu lat zgromadziła łącznie tysiące osób, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Podczas dorocznego święta branży bezwykopowej nigdy nie brakuje praktycznych warsztatów, interesujących prelekcji uznanych ekspertów, debat i dyskusji dotyczących najważniejszych tematów, ale również okazji do zabawy, odprężenia i nawiązania biznesowych kontaktów.
Zarejestruj się na Konferencję. Dostępne są rabaty za zgłoszenie większej liczby uczestników - zaczynają się już od 2 osób.
XXII Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii Inżynieria Bezwykopowa odbędzie się w dniach 11–13 czerwca 2024 r. w podkrakowskich Tomaszowicach, a także online poprzez serwis akademia.inzynieria.com.
Zarejestruj się już dziś!
Przeczytaj także: Renowacja systemów kanalizacyjnych za pomocą elementów polimerobetonowych
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.