Już w tym roku Radogoszcz-Zachód będzie pierwszym osiedlem w Łodzi w całości korzystającym z wody podgrzewanej energią słoneczną.
W sierpniu 2008 r. rozpoczęto instalację kolektorów słonecznych na dachach bloków. Finalizację największej tegorocznej inwestycji na łódzkich osiedlach planuje się już niedługo.

Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Powiązane