Partnerzy portalu

Enteron, czyli hurtownia fotowoltaiczna „starych wyjadaczy”

Opublikowano: 17-11-2023 Źródło: źródło zewnętrzne
SPONSOROWANE

Jakie masz skojarzenia ze słowem „nowe”? Kojarzy Ci się ze świeżością, innowacyjnością czy może wywołuje lekką obawę o brak profesjonalizmu i doświadczenia? W Enteronie udowadniają, że „nowa na rynku” hurtownia fotowoltaiczna, to najlepsze co może Cię spotkać, jeśli jesteś instalatorem lub inwestorem. Jak to możliwe? Zaraz wyjaśnimy.


Źródło: Enteron Źródło: Enteron

W tym przypadku „nie ma żadnego przypadku”, „szukania pomysłu na siebie”. Za firmą stoją ludzie, którzy wiedzą, co w trawie piszczy, jeszcze zanim zostanie (ta trawa) posiana. Jak inaczej nazwać np. Armanda Naporowskiego, założyciela Polskiego Centrum Doradztwa Energetycznego? Armand to „wisienka”, ale nie jedyny fachowiec na pokładzie. W ekipie Enteronu znajdziesz ludzi, którzy fotowoltaikę znają „od podszewki”, bo zajmowali się nią np. jako instalatorzy. Tu wiedza spotyka pasję, więc musi być dobrze!

Skąd pomysł na Enteron i dlaczego to „bangla”?

Enteron powstał z potrzeby stworzenia miejsca, do którego chce się wracać. Postawili na fachowość. Wiedza jest najważniejsza, ale i różnorodność i elastyczność. Tu myśli się „outside the box” i nie zamyka w sztywnych ramach. Nie ma, że się nie da. Negocjują, ścinają się i szukają rozwiązań, po to byś Ty nie musiał tego robić. Działają w modelu „mniej, czyli więcej” – mniej pracy dla Ciebie oznacza więcej korzyści.

Są jak markowy produkt na pełnej gwarancji. Niezawodni i godni zaufania. Zakasują rękawy, byś miał to, czego potrzebujesz:

  • na przedwczoraj,
  • w cenie WOW,
  • nie ruszając się z fotela (w modelu 3Z - zadzwonią, załatwią, zawiozą).

Znasz slogan „szyte na miarę”? Tak właśnie ubiorą Twój biznes fotowoltaiczny. W moduły i komponenty topowych marek, które będą leżeć jak ulał i posłużą latami. Różnica? Zapłacisz jak w dyskoncie, a nie w salonie pokazowym. Są dla każdego - firm, instytucji, instalatorów, rolników. Klientów zdecydowanych i tych nie najłatwiejszych.

Odpowiadają na pytania, rozwiewają wątpliwości. Tu zasady są przejrzyste, a korzyści olbrzymie. W końcu zadowolony Klient, to Klient powracający, a takich traktuje się jak przyjaciół.

W Enteronie postawili na partnerstwo z renomowanymi markami. Dzięki temu oferują pełen przekrój – przez modele, moce, funkcjonalności i ceny. Dostęp do innowacji masz w zasięgu ręki i portfela. Nareszcie!

Fot. Enteron Fot. Enteron

Enteron w pigułce, czyli dlaczego warto postawić na tę, a nie inną hurtownię fotowoltaiczną?

  • Fachowość, kompetencja i pomoc techniczna.

Nie Ty dostosowujesz się do nich, ale oni do Ciebie i Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Wiedzą, że zasługujesz na profesjonalizm i doradztwo kompetentnego zespołu, który będzie wsparciem na każdym etapie.

W Enteronie znajdziesz wyłącznie pasjonatów i specjalistów. Ludzi z doświadczeniem, doskonale znających asortyment. Wiedzą jak połączyć „jedno z drugim”, żeby wszystko było jak najbardziej efektywne. Potrafią dobrać zamienniki. To pomocni, ale i fajni ludzie. Po prostu.

  • Wiedza i troska.

Traktują Cię tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Jak partnerów. Dzielą się wiedzą, podsuwają skuteczne rozwiązania, doradzają i inspirują.

Na Facebookowym profilu (a wkrótce i stronie) dostarczają:

- podsumowania wydarzeń ze świata OZE,

- wiedzę na temat zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii,

- informacje o najświeższych promocjach i akcjach marketingowych.

Z nimi jesteś na bieżąco.

  • Szybka i sprawna obsługa zamówień.

To jeden z priorytetów. Twój czas jest dla nich bezcenny. Zależy im, byście działali sprawnie i bez przestojów. To możliwe dzięki rozbudowanemu zapleczu magazynowemu, dużej dostępności i świetnie rozplanowanej logistyce.

Koniec z przykrymi niespodziankami! Towar, który do Ciebie trafia, starannie zabezpieczają, gwarantując wysyłkę jedynie w 100% sprawnych urządzeń. To ważne!

  • Asortyment, asortyment i jeszcze raz dostępność.

Różnorodność towarów (z każdej półki cenowej) i świetnie zaopatrzone magazyny to podstawa. Dają wybór dzięki współpracy z wieloma znaczącymi „graczami na rynku”.

Posiadają jedynie oryginalne produkty z wszelkimi możliwymi branżowymi certyfikacjami, atestami i gwarancjami: od modułów fotowoltaicznych, przez inwertery, na śrubach kończąc. Twój spokój, komfort i bezpieczeństwo (na długie lata), są dla nich szalenie istotne.

  • Ceny.

Na co dzień starają się być bezkonkurencyjnymi, a jak się „trafi” promocja, nikt ich nie przegoni. Znacząco ograniczają liczbę pośredników, co ma wpływ na atrakcyjność cen.

  • Programy lojalnościowe.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, instalatorem, etc. i poszukujesz większych ilości towaru, który będziesz nabywać regularnie/często, skontaktuj się z nimi. Zapewnią Ci nie tylko pełną dostępność, ale i najlepsze ceny. Kupuj wygodnie, niezawodnie i w miłej atmosferze. Dokładnie tak jak lubisz.

Foto, video, animacje 3D, VR

Twój partner w multimediach.

Sprawdź naszą ofertę!