Krasowski, podczas zbliżającej się III Konferencji CIPP Technology Days, opowie o najnowszym wprowadzonym przez nią rozwiązaniu systemowym, umożliwiającym zabudowę pełnej linii technologicznej do nasączania, instalacji i utwardzania rękawów o średnicach do DN1500 w kontenerach morskich dla różnych stref klimatycznych. Rozwiązanie takie w pełni uniezależnia firmy wykonawcze od konieczności posiadania własnych pojazdów do transportu kontenerów, w szczególności, gdy prace wykonywane są w miejscach odległych od ich siedzib. Kontenery mogą być transportowane do najbardziej niedostępnych miejsc również drogą powietrzną, np. za pomocą helikoptera.

W programie wydarzenia – oprócz warsztatów – znalazły się liczne wykłady oraz dyskusje. Uczestnicy będą mieli także okazję – w specjalnej strefie wystawienniczej – zapoznać się z ofertą firm działających w branży bezwykopowej oraz wziąć udział w uroczystym bankiecie połączonym z zabawą przy dźwiękach muzyki.

III Konferencja CIPP Technology Days to jedyne w Polsce wydarzenie w całości poświęcone bezwykopowej metodzie renowacji – CIPP. W tym roku tradycyjnie już konferencja zgromadzi liczne grono przedstawicieli świata nauki, a także inwestorów, projektantów, wykonawców oraz dostawców materiałów i sprzętu wykorzystywanego do prac renowacyjnych w tej technologii. 

Program wydarzenia znajdziesz tutaj, a rejestracji możesz dokonać na stronie www konferencji.

Przeczytaj także: II Konferencja CIPP Technology Days – renowacja wykładzinami (rękawami) utwardzanymi na miejscu