Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne ogłosiło kolejne zamówienie związane z poprawą gospodarki wodno-ściekowej. Jego wartość oszacowano na 20,4 mln EUR netto. Przetarg dotyczący budowy kanalizacji w dzielnicach Górniki i Stolarzowice został podzielony na pięć części. O wyborze zwycięzcy zdecyduje najniższa cena. Inwestycja jest współfinansowana z Funduszu Spójności - informuje "Puls Biznesu".
