Porządkowanie gospodarki wodno-ściekowej zbliża się do półmetka. Inwestycja obejmuje miasto i gminę Sieradz. Dotychczas zmodernizowana została stacja uzdatniania wody w Kłocku, wykonano przewiert pod dnem rzeki Warty i 9 kilometrów kanalizacji sanitarnej w Rudzie oraz Mnichowie. Budową kanalizacji i \"deszczówki\" objęte jest osiedle Chabie. Ekipy budowlane w następnej kolejności wkroczą na teren Chojnego oraz Zapusty.
Projekt "System wodociągowy i kanalizacyjny w Sieradzu" jest realizowany w ramach unijnego Funduszu Spójności. Inwestycja ma być zakończona w 2010 roku. Nie jest znany jej ostateczny koszt. Dotąd zostało wydanych 60 mln zł.

Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Powiązane