Na początku, w 1992 r., dwumiesięcznik opisujący raczkujące technologie bezwykopowe, o niewiele mówiącej nazwie, teraz – koncern medialny zajmujący się branżą o wartości wielu miliardów dolarów. Informacje i artykuły, które dostarcza zainteresowanym: inwestorom, administracji publicznej, inżynierom i producentom, można znaleźć nie tylko w czasopismach wystawianych na konferencyjnych stoiskach, ale i w portalu, na Twitterze, LinkedIn czy w przesyłanych newsletterach.

Bernie Krzys, pomysłodawca i wieloletni szef „TT”, tak opisuje doświadczenia obchodzonego właśnie ćwierćwiecza istnienia magazynu:

25 lat temu chciałem opisywać branżę bezwykopową w samodzielnym czasopiśmie. Wiedziałem, że branża jest nowa, ale przeczuwałem, że są już czytelnicy, którzy przyjmą takie czasopismo. Osiągnęliśmy jednak o wiele więcej – staliśmy się szanowanym głosem branży.

W ciągu 25 lat istnienia “TT” udało się zgromadzić 38 tys. subskrybentów czasopisma, 15 tys. czytelników portalu miesięcznie oraz 12 437 subskrybentów newslettera. Ponadto rokrocznie organizowanych jest 10 webinarów dotyczących technologii bezwykopowych.

Do największych sukcesów należy zaliczyć też prestiż, którym cieszą się przyznawane przez "TT" nagrody w kategorii Projektu Roku i Osobistości Roku oraz raport gromadzący 50 najlepszych firm zajmujących się przygotowywaniem projektów bezwykopowych.

Cieszymy się niezmiernie z naszej bliskiej współpracy z "TT", w ramach której - między innymi - regularnie przedstawiamy na łamach naszego czasopisma - "Inżynierii Bezwykopowej" - nagrodzone projekty w zakresie bezwykopowej instalacji i renowacji rurociągów. Co więcej, Bernie Krzys, założyciel "TT" niejednokrotnie zaszczycał nas swoją obecnością i wygłaszał prelekcje podczas Konferencji "Inżynieria Bezwykopowa", którą organizujemy już od 15 lat.

Serdecznie gratulujemy naszym amerykańskim kolegom, życząc kolejnych jubileuszy i wielu sukcesów!

Przeczytaj także: Mecon wykonał rekordowy przewiert HDD pod Gangesem