Szeroka tematyka tegorocznego spotkania związana będzie z: projektowaniem, doborem technologii i możliwych do wykorzystania produktów oraz maszyn, wykonawstwem, nadzorem i utrzymaniem w ramach planowanych, jak i już zakończonych inwestycji – zapowiada Przewodnicząca Konferencji, Monika Socha-Kośmider. W trakcie referatów, jak i podczas paneli dyskusyjnych nasi Prelegenci odniosą się do niuansów związanych z realizacją inwestycji w gęstej zabudowie miejskiej oraz przedsięwzięć infrastrukturalnych, hydrotechnicznych, energetycznych i innych.

Oprócz prelekcji i dyskusji, na uczestników czekać będą warsztaty tematyczne, zorganizowane w ramach nowej formuły wydarzenia. Na zajęcia warsztatowe poświęcony zostanie cały pierwszy dzień, tj. 4 grudnia.

W trakcie tegorocznej Konferencji rozdane zostaną branżowe nagrody TYTAN 2018. Wyróżnienia te są przyznawane przez Organizatora spotkania, Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., już od 16 lat w różnych obszarach budownictwa. Do nagrody zgłosić można zarówno projekty, jak i produkty, technologie czy realizacje w obszarze geoinżynierii.

Comacchio to firma działająca na włoskim rynku już końca lat 80. XX w. w zakresie produkcji wiertnic oraz palownic. Gama maszyn Comacchio obejmuje około 60 modeli, o masie od 2 do 40 ton, zarówno na podwoziu  gąsienicowym, wiertnic montowanych na samochodach ciężarowych oraz masztów na koparki. Comacchio proponuje również swoim klientom linię maszyn projektowanych na zamówienie. W Polsce oficjalnym przedstawicielem Comacchio jest firma GEOD.

GEOD Przedsiębiorstw Wielobranżowe Michał Wójcik to uznany dostawca maszyn, narzędzi i sprzętu wiertniczego oraz systemów do monitoringu geotechnicznego i strukturalnego. Firma jest też niezawodnym i doświadczonym partnerem w projektowaniu oraz instalowaniu systemów monitoringu konstrukcji geotechnicznych. Zgodnie z oczekiwaniami klientów, proponuje doradztwo techniczne, usługi w zakresie serwisu maszyn, serwisu rdzeniowego i pomiarów.

Wszystkiego nt. Konferencji „Geoinżynieria w Budownictwie” dowiesz się TUTAJ.

Przeczytaj także: Kondygnacje podziemne w zabudowie miejskiej – relacja z VII Konferencji „Geoinżynieria w Budownictwie”