PPI Chrobok S.A. prowadzi działalność z zakresu projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót inżynieryjnych, w tym grodzic stalowych w ramach tymczasowych i trwałych rozwiązań zabezpieczeń wykopów. Realizuje przedsięwzięcia w obszarze geotechniki (mikropale, kotwy gruntowe, jet-grouting, pale/kolumny wiercone CFA i FDP, kolumny DSM, zagęszczanie impulsowe RIC) oraz inżynierii bezwykopowej (Direct Pipe, HDD, mikrotunelowanie, przewierty sterowane, przeciski).

Tegoroczna edycja „Geoinżynierii w Budownictwie” to nie tylko obrady konferencyjne (potrwają dwa dni – od 5 do 6 grudnia), ale także warsztaty tematyczne poświęcone będą geosyntetykom w nowoczesnym budownictwie infrastrukturalnym (4 grudnia) oraz liczne panele dyskusyjne i spotkania biznesowe.

Szeroka tematyka tegorocznego spotkania związana będzie z: projektowaniem, doborem technologii i możliwych do wykorzystania produktów oraz maszyn, wykonawstwem, nadzorem i utrzymaniem w ramach planowanych, jak i już zakończonych inwestycji. W trakcie referatów, jak i podczas paneli dyskusyjnych nasi prelegenci odniosą się do niuansów związanych z realizacją inwestycji w gęstej zabudowie miejskiej oraz przedsięwzięć infrastrukturalnych, hydrotechnicznych, energetycznych i innych  – zapowiada Monika Socha-Kośmider, Przewodnicząca Konferencji.

W trakcie uroczystego bankietu wręczone zostaną także nagrody branżowe, które Organizator wydarzenia (Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.) przyznaje już od 16 lat w różnych obszarach inżynierii. TYTANY 2018 powędrują do autorów najciekawszego Produktu i wykonawców najciekawszego Projektu z zakresu geoinżynierii. Zwycięzców wyłoni komisja, w której zasiedli uznani w branży eksperci.

Szczegółowe informacje nt. VIII Konferencji „Geoinżynieria w Budownictwie” znajdziesz na stronie www wydarzenia.

Przeczytaj także: Kondygnacje podziemne w zabudowie miejskiej – relacja z VII Konferencji „Geoinżynieria w Budownictwie”