Badania pomiarowo-badawcze to jeden z ważnych elementów w przedsięwzięciach budowlanych. Daje informacje niezbędne do przeprowadzenia robót, a także pomaga w ocenie potencjalnego wpływu realizowanej inwestycji na sąsiadujące budowle.
Fot. Adobe Stock
W ostatnim czasie obserwowane jest zwiększające się zapotrzebowanie i zainteresowanie systemami monitoringu konstrukcji. Ze względu na postęp technologii możliwe jest konstruowanie obiektów bardziej spektakularnych. Zapewnienie bezpiecznej realizacji jest kluczowym elementem prowadzonych prowadzenia robót budowlanych. Podczas I Konferencji Wpływ Budowy na Obiekty Sąsiadujące Anna Lenart ze spółki Metris, Sponsora Srebrnego wydarzenia, omówi zastosowanie systemu monitoringu w trakcie prowadzenia prac geotechnicznych na przykładzie rozbudowy zabytkowego budynku Teatru Polskiego w Szczecinie.
Spółka została Sponsorem Srebrnym I Konferencji Wpływ Budowy na Obiekty Sąsiadujące, która odbędzie się 1 grudnia 2020 r. W gronie prelegentów pojawią się specjaliści z zakresu inżynierii lądowej, monitorowania konstrukcji, prawa oraz ubezpieczeń w zakresie ubezpieczania obiektów kubaturowych, instalacji podziemnych oraz obiektów budownictwa komunikacyjnego. Eksperci omówią oddziaływania o charakterze statycznym i dynamicznym, hałas czy zanieczyszczenie pyłem i zapachem. Zajmą się także kwestiami wymagań prawnych chroniących interesy właścicieli sąsiednich nieruchomości, odpowiedniego ubezpieczenia budowy, a także odpowiedzi obiektów na te oddziaływania.
W tym roku wydarzenie zorganizowane jest wyłącznie w formule online, a każdy może wziąć w nim udział za darmo. Wystarczy jedynie się zarejestrować!
Zapraszamy do udziału w I Konferencji Wpływ Budowy na Obiekty Sąsiadujące. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia.
Przeczytaj także: Program I Konferencji Wpływ Budowy na Obiekty Sąsiadujące
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.