Tegoroczne targi podzielone zostały na cztery wiodące bloki tematyczne: ciepło, woda, gaz oraz usługi, co z pewnością ułatwiło zwiedzającym przegląd prezentowanych przez wystawców ofert. Na specjalnej ekspozycji pod nazwą "Wyspa nowości" organizatorzy targów wyróżnili innowacyjne produkty i technologie.
Program targów, obok najnowszych technik i technologii instalacyjnych, obfitował również w specjalistyczne konferencje i seminaria. Uczestnictwo w trakcie targów było, więc nie tylko okazją do przeglądu rynkowych nowości, zapoznania się z aktualną ofertą obecnych
na rynku firm, ale także umożliwiało dostęp do najnowszych informacji naukowo-technicznych. Wystąpienia konferencyjne obfitowały w liczne dyskusje dotyczące obecnej sytuacji gospodarczej i wyzwań stojących przed gospodarczym sektorem rynku.
Przedstawiona oferta oraz liczne imprezy towarzyszące spotkały się z dużym zainteresowaniem około 18 tysięcy zwiedzających. Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne organizowane targi spotkają się z jeszcze większym zainteresowaniem, nie tylko ze strony gości i wystawców reprezentujących nasz rodzimy rynek, ale także naszych nowych partnerów unijnych.