Kongres Geoinżynieria i Budownictwo Podziemne podczas ubiegłorocznej edycji zgromadził około pół tysiąca uczestników biorących udział zarówno osobiście jak i online za pośrednictwem platformy edukacyjnej Akademia Inżynieria, którzy mieli okazję wysłuchać 50 prelekcji. Wydarzenie zdobyło ogromną popularność, a goście oczekiwali kontynuacji. II Kongres Geoinżynieria i Budownictwo Podziemne z pewnością będzie równie interesujący.

W tym roku w urokliwym Dworze w Tomaszowicach zbiorą się po raz kolejny przedstawiciele wszystkich stron procesu inwestycyjnego, naukowcy, badacze i innowatorzy, by wspólnie poszerzać horyzonty i wytyczać nowe standardy w branży geoinżynierii i budownictwa podziemnego.

Przewodnim tematem tegorocznego Kongresu są lokalne uwarunkowania inwestycji i dobór odpowiednich technologii. Podczas obrad zostaną omówione takie zagadnienia, jak specyfika prowadzenia robót, dostosowanie rozwiązań technologicznych oraz sprzętu w zależności od uwarunkowań gruntowych, czy wręcz niejednokrotnie „regionalna” dostępność materiałów.

Celem dyskusji jest wskazanie problemów charakterystycznych dla różnych regionów naszego kraju, zaprezentowanie rozwiązań technicznych dla problemów występujących głównie lokalnie, a także wsparcie w ukierunkowaniu i dopasowaniu rozwiązań. Pierwszy dzień wydarzenia będzie poświęcony geoinżynierii w budownictwie, a drugi budownictwu tunelowemu. Na trzeci zaplanowano wycieczkę techniczną.

Ważnym elementem Kongresu będzie uroczysta gala, w trakcie której rozdane zostaną TYTANY. To prestiżowe nagrody, przyznawane są od 2003 r. w kilku obszarach budownictwa. Podczas wydarzenia będą to geoinżynieria i budownictwo podziemne.

Udział w Kongresie będzie można wziąć także online poprzez serwis akademia.inzynieria.com.

Rozpoczęła się już rejestracja na wydarzenie. Kliknij TUTAJ.

Przeczytaj realcję z ubiegłego roku: Polska geoinżynieria i budownictwo podziemne są w dobrych rękach