Można już zgłaszać kandydatury do nagrody TYTAN 2024 – prestiżowego wyróżnienia dla najciekawszych projektów, realizacji i najlepszych produktów w obszarach geoinżynierii oraz budownictwa podziemnego. Laureatów poznamy 25 września, na uroczystej gali podczas III Kongresu Geoinżynierii i Budownictwa Podziemnego w Rzeszowie. W tym roku będzie ona wyjątkowa, gdyż zwycięzcy nagrody TYTAN zostaną wyłonieni według nowych zasad – na najlepsze projekty i produkty będzie mógł oddać głos każdy zainteresowany, a nie tylko członkowie Jury.
Prestiżowe nagrody inżynieryjne - TYTANY.
Skąd ta zmiana? Od samego początku nagród TYTAN, intencją organizatorów było, by proces wyłaniania zwycięzców był jak najbardziej obiektywny, a na wybór laureatów miało wpływ szerokie grono. W celu zapewnienia niezależności nagrody, do jury zostali zaproszeni przedstawiciele ośrodków naukowych zajmujących się geoinżynierią i budownictwem podziemnym oraz stowarzyszeń branżowych działających w tych obszarach.
Kongres GiBP2023 - gala rozdania Tytanów Fot. Quality Studio
Członkowie jury w każdej z kategorii mieli do dyspozycji pulę punktową, którą rozdzielali pomiędzy nominowanych. Werdykty były sumowane i w ten sposób wyłaniano zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Ten model zdał egzamin i naszym zdaniem był transparentny oraz niezależny. Wszystko można jednak udoskonalić. Dlatego, chcąc włączyć w proces wyłaniania nagrody jak najszerszą grupę osób, w trosce o jej jeszcze większy prestiż, najwyższą transparentność podejmowanych decyzji, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian w zasadach wyłaniania laureatów nagród TYTAN.
Począwszy od najbliższej edycji, zwycięzcy będą wyłaniani przez trzy odrębne gremia.
- Pierwszą grupę nadal będzie stanowić niezależne jury ekspertów, złożone z zaproszonych przedstawicieli świata nauki i stowarzyszeń branżowych.
- Drugą – nowo powołana Akademia Nagród TYTAN, do udziału w której zaprosimy przedstawicieli firm nominowanych do nagrody w trakcie jej długoletniej historii.
- Trzecią grupę będzie stanowiła społeczność osób związanych z branżą geoinżynieryjną i budownictwa podziemnego lub zainteresowanych dokonaniami na tym polu, złożona m.in. z użytkowników serwisu inzynieria.com i czytelników „GDMT geoinżynieria, drogi, mosty, tunele”.
Głosowanie poszczególnych grup będzie odbywało się za pomocą dedykowanego serwisu internetowego. Co istotne: każde z gremiów wyłaniających zwycięzcę będzie miało równy wpływ na ostateczny werdykt, a waga głosów poszczególnych grup będzie wynosiła po 1/3. Zwycięzcy kategorii zostaną ustaleni na podstawie sumy procentowej wyników uzyskanych w głosowaniu poszczególnych grup.
Zgłoś nominację w obszarach:
• Geoinżynierii
• Budownictwa podziemnego.
Kandydatami do nagrody mogą zostać:
• projekty
• realizacje (zakończenie prac od 01.07.2023 do 30.06.2024)
• innowacyjne produkty, dostępne na polskim rynku.
Na nominacje czekamy do 2 sierpnia.
Już samo wytypowanie produktu lub projektu jako nominowanego do nagrody TYTAN jest nobilitacją i powodem do dumy. Warto zatem zgłosić do konkursu firmy, które mogą pochwalić się ciekawymi projektami, realizacjami, jak również wprowadzają na rynek innowacyjne produkty. Na nominacje czekamy do 2 sierpnia. Wspólnie zdecydujmy, komu w tym roku przypadną TYTANY!
Zachęcamy do zgłaszania nominacji.
Kongres GiBP - również w formie hybrydowej!
Warto podkreślić, że Kongres odbędzie się także w formule hybrydowej, co oznacza, że można wziąć w nim udział nie tylko zjawiając się na miejscu, ale także online za pośrednictwem platformy akademia.inzynieria.com. Ruszyła również już rejestracja na Kongres. Dostępne są rabaty za zgłoszenie większej liczby uczestników - zaczynają się już od 2 osób.
Osoby, które dokonają rejestracji do 2 sierpnia 2024 r., mogą liczyć także na atrakcyjny bonus: termos oraz kubek termiczny renomowanej marki Rockland. Rejestracji można dokonać TUTAJ.
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.