Pełni też jedną z najważniejszych ról w zakresie bezpiecznego funkcjonowania infrastruktury transportowej. Zalegająca na drodze woda zmniejsza widoczność poprzez rozpryski spod kół, a jej duże nagromadzenie na jezdni może powodować utratę przyczepności. Niewłaściwie odprowadzana z jezdni woda może powodować systematyczne osuwanie się ziemi, czego konsekwencją są zniszczenia konstrukcji dróg, a tym samym bardzo kosztowne naprawy. Warto też pamiętać, że przejeżdżające samochody zostawiają na nawierzchni substancje chemiczne, które, jeśli nie przekieruje się ich razem z wodą opadową do kanalizacji, będą stanowić zagrożenia dla środowiska naturalnego.

HABA-Beton to wiodąca marka wśród firm oferujących rury do budowy kanalizacji deszczowej. Nasze wibroprasowane produkty charakteryzują się wytrzymałością, trwałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne, co czyni je doskonałym materiałem do konstrukcji infrastruktury kanalizacyjnej. Są odporne na mróz, ścieranie, rozciąganie czy zginanie, a ich jakość jest potwierdzona specjalistycznymi badaniami.

Nie tylko produkujemy wysokiej jakości elementy, ale także dostarczamy je na plac budowy. Na miejscu montażu służymy wykonawcy wsparciem technicznym, co pozwala szybko i skutecznie eliminować ewentualne trudności technologiczne. Zawsze chętnie odpowiadamy na pytania dotyczące danego produktu, jak również dzielimy się doświadczeniami w zakresie układania rur czy ich doboru. Posiadamy własną flotę transportową, natomiast gdy zachodzi taka potrzeba, przewóz zlecamy także zaufanym firmom zewnętrznym, co sprawia, że nasze produkty zawsze zjawiają się na placu budowy w ustalonym terminie.

Zdobywana przez wiele lat renoma sprawiła, że rury HABA-Beton, w tym kanalizacyjne, ponownie trafiły na place budów w całej Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

Miejscowość: Opole
Zadanie: przebudowa ul. Krapkowickiej
Cel: budowa kanalizacji deszczowej


Miejscowość: Syców
Zadanie: przebudowa ul. Mikołaja Reja
Cel: budowa kanalizacji deszczowej

Miejscowość: Korzeńsko
Zadanie: budowa centrum logistycznego Hillwood
Cel: budowa kanalizacji deszczowej