Renowacja za pomocą wykładzin (rękawów) CIPP (ang. Cured in Place Pipe) nasączonych żywicami stanowi obecnie popularną metodę zachowania funkcjonalności sieci kanalizacyjnych.
Największą grupę pośród żywic stosowanych do nasączania wykładzin (rękawów) stanowią żywice poliestrowe, które są wykorzystywane zarówno do nasączania rękawów z włókniny syntetycznej, jak i z włókna szklanego. Ich zastosowanie niesie z sobą wiele długofalowych korzyści o charakterze ekonomicznym, jak i eksploatacyjnym.
O tym, dlaczego warto po nie sięgnąć, kompletując rozwiązanie renowacyjne, opowie podczas IV Konferencji Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu, która odbędzie się w dniach 8–10 stycznia 2020 r. w Poznaniu Sebastian Kasparek (AARSLEFF sp. z o.o.). Będzie to spotkanie poświęcone wyłącznie metodzie CIPP, w którym od lat uczestniczą liczni przedstawiciele zarówno branży bezwykopowej, jak i sektora wod-kan. To za każdym razem okazja do spotkania przedstawicieli inwestorów (głównie przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych), wykonawców, projektantów, producentów i dostawców sprzętu oraz materiałów, a także środowisk naukowych, ośrodków badawczych.
Przeczytaj także: CIPP „bije” kolejne rekordy. III Konferencja CIPP Technology Days
Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.