Partnerzy portalu

Renowacje we własnym zakresie. Dobry pomysł spółek wod-kan?

Opublikowano: 22-12-2022 Źródło: inzynieria.com

Spółki, które dostarczają nam wodę i odprowadzają ścieki, coraz częściej decydują się na wykonywanie renowacji swoich sieci, korzystając z własnych pracowników i urządzeń. Czy to dobry pomysł?


Fot. Bastian Weltjen/Adobe Stock Fot. Bastian Weltjen/Adobe Stock

Temat ten poruszony zostanie podczas najbliższej, VII Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”. O instalacji rękawów CIPP City Liner we własnym zakresie przez miejską spółkę wodociągową opowie Mirosław Cecuga z firmy Sezam Instal sp.j. Ekspert wyjaśni także, jakie są korzyści posiadania przez tego typu przedsiębiorstwo swojego wydziału technologii bezwykopowych. Wskaże na celowość takiego rozwiązania, szacując, jakie ono może przynieść korzyści, w tym ekonomiczne.

 Mirosław Cecuga, Sezam Instal sp.j. Fot. Quality Studio dla www.inzynieria.com Mirosław Cecuga, Sezam Instal sp.j. Fot. Quality Studio dla www.inzynieria.com

VII Konferencja CIPP odbędzie się w dniach 11–13 stycznia 2023 r. w Zakopanem (Resort Nosalowy Dwór). To cykliczne spotkanie, w którym co roku udział biorą przedstawiciele inwestorów, firm wykonawczych, producentów, dostawców czy projektantów. Nie brakuje także uznanych ekspertów ze świata nauki.

W Zakopanem będzie także wiele okazji do mniej formalnych rozmów. Na pierwszy dzień konferencji przewidziano zawody narciarskie na stoku Harenda i biesiadę, a elementem drugiego będzie wieczorny uroczysty bankiet.

Weź udział w Konferencji CIPP 2023 i przyjedź do Zakopanego. Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie – szczegóły TUTAJ.

Przeczytaj także: Renowacja sieci wodociągowych – wyzwania i możliwości CIPP

Konferencje Inżynieria

WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE

Sprawdź najbliższe wydarzenia