Firma mieści się w Starej Iwicznej pod Piasecznem. W dziedzinie technologii bezwykopowych oferuje wiertnice horyzontalne, systemy lokalizacyjne oraz kompleksowy system kierunkowy do
prowadzenia przewiertów. Ponadto dysponuje m.in. specjalistycznym, nowoczesnym oprogramowaniem, wspierającym projektowanie oraz wykonywanie przewiertów horyzontalnych, systemami płuczkowymi, urządzeniami do sterowanych przecisków hydraulicznych i pneumatycznych, koparkami łańcuchowymi oraz pługoukładaczami i koparkami podciśnieniowymi.

Firma została założona we wczesnych latach 70-tych i od początku była dostawcą urządzeń dla firm wykonawczych, specjalizujących się w budowie infrastruktury podziemnej. Jest ona również przedstawicielem marek Subsite, Baroid oraz najnowszej serii maszyn o nazwie Zahn. W związku z tym na spotkaniu nie zabrakło także prezentacji urządzeń tychże marek.

Jednodniowe seminarium rozpoczęło się właśnie od prezentacji maszyn marki Ditch Witch® z udziałem przedstawicieli producenta - Ditch Witch®, USA. W dalszej kolejności reprezentant firmy Baroid zapoznał uczestników z zastosowaniem płuczki wiertniczej do technologii HDD firmy Baroid.

Po całym dniu spotkania, prezentacji urządzeń i wymianie doświadczeń z obszaru technik bezwykopowej budowy sieci uczestnicy seminarium mogli wymienić się doświadczeniami podczas uroczystej kolacji.
Jedną z atrakcji spotkania został samochód rajdowy, sponsorowany przez firmę OTHER.

Warto dodać, że dwa dni później miało miejsce analogiczne spotkanie na Północy Polski, a konkretnie na Zamku w Krokowej niedaleko Wejherowa.

Organizatorom gratulujemy ciekawej prezentacji sprzętu i życzymy wielu sukcesów oraz nowych pozytywnych doświadczeń w obszarze technik bezwykopowych.