Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa” to największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej impreza branżowa poświęcona technologiom bezwykopowym. Każdego roku gromadzi przedstawicieli inwestorów, projektantów, wykonawców oraz środowisk naukowych, dla których spotkanie to jest okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu budowy i renowacji przewodów z wykorzystaniem metod no-dig.

Firma Uponor Infra (dawniej KWH Pipe), która dołączyła do grona Srebrnych Sponsorów konferencji, jest czołowym producentem rur z tworzyw sztucznych na świecie. Systemy tych rur z PE i PP wykorzystywane są do budowy i renowacji sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Produkty firmy stosowane są w różnych technologiach renowacji rurociągów, m.in.: reliningu długiego i krótkiego, swageliningu, krakingu statycznego i przy przewiertach horyzontalnych. W portfolio firmy znajdują się realizacje projektów zaawansowanych technicznie: od magistrali wodociągowych, przez kolektory grawitacyjne i przewierty horyzontalne, po renowacje zniszczonych rurociągów. Uponor jest także producentem studzienek, zbiorników i separatorów.

Ofertę Sponsora poznać będzie można również w dniach 20–22 czerwca br. w Tomaszowicach nieopodal Krakowa. To właśnie tam, na terenie urokliwego dworku, odbędą się konferencyjne obrady, dyskusje i warsztaty, a także wystawa i pokazy maszyn oraz rozwiązań stosowanych przy realizacjach bezwykopowych. W tym roku organizator wydarzenia, Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., jeszcze większy niż do tej pory nacisk położył na kwestie praktyczne, dlatego pokazy na żywo (w tym m.in. rodeo HDD czy „rodeo kretów”) potrwają łącznie aż siedem godzin.

Wszystkie bieżące informacje nt. konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” znajdziesz na stronie www wydarzenia.

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej konferencji „INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA”: Czym żyje branża bezwykopowa?