INSTBUD to inżynieryjno-budowlana firma rodzinna, która działa od 1981 r., nieprzerwanie rozwijając swoją działalność w zakresie budowy instalacji i obiektów kubaturowych. Działalność charakteryzuje troska o środowisko naturalne, co stanowi podstawę dla ambicji związanych z działaniem i rozwojem w duchu ekologii.

Firma przez cały czas kładzie nacisk na jakość i innowacyjność robót oraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów. Efektem takich działań było m.in. pozyskanie sprzętu do robót bezwykopowych, takich jak maszyny przewiertowe oraz sprzętu do renowacji sieci kanalizacyjnych metodą CIPP UV.

Tegoroczna Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa” zapowiada się bardzo intensywnie. Już pierwszego dnia odbędą się warsztaty poświęcone najpopularniejszym technologiom bezwykopowej budowy i renowacji przewodów, a także wycieczka do Krakowa. Kolejne dwa dni wypełnią wykłady, panele dyskusyjne i pokazy na żywo. Przez cały czas otwarta będzie także wystawa – zarówno wewnątrz obiektu konferencyjnego, jak i na terenie zewnętrznym. Wieczory przeznaczono na wspólną zabawę. W środę, 12 czerwca, organizator – Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. – zaprasza na biesiadę, a dzień później – na uroczystą galę, podczas której rozdane zostaną nagrody TYTAN 2019 w branży bezwykopowej. Tuż przed wyjazdem, w piątek 14 czerwca, goście będą mogli skorzystać także z konsultacji technicznych.

Więcej szczegółów na temat programu znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia.

Przeczytaj także relację z XVI Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”