Pandemia COVID-19, która zaatakowała niemal cały świat, zmusiła nas do nagłej zmiany naszego zachowania i do stosowania szeroko pojętych środków ostrożności nawet w zakresie codziennych czynności: w zamkniętych pomieszczeniach zakładamy maseczki, często myjemy i dezynfekujemy ręce, zachowujemy bezpieczny dystans. Nowy koronawirus nie zniknie tak szybko, jak się pojawił, dlatego te zmiany pozostaną z nami na dłużej.

Nie możemy jednak pozwolić, by wirus odebrał nam możliwość zawodowego funkcjonowania: zwłaszcza w branżach bezwykopowej, wod-kan, paliwowej, energetycznej... Od naszych działań zależy przecież komfort życia całego społeczeństwa. Codzienna praca, z zachowaniem reżimu sanitarnego, jest konieczna. 

Dlatego właśnie warto poświęcić czas na wymianę doświadczeń z ludźmi z branży, skorzystanie z proponowanych przez nich rozwiązań, na udział w sesji dot. zarządzania kryzysowego, na pogłębienie wiedzy podczas warsztatów i zwiększenie swoich kompetencji.


Każdego roku na naszą konferencję, tradycyjnie organizowaną w czerwcu, przyjeżdżały setki uczestników: przedstawicieli wszystkich stron procesu inwestycyjnego, naukowców, a nawet prawników. Wierzymy, że możemy znów się spotkać: czy to online, w ramach transmisji na żywo, czy też w Dworze w przepięknych Tomaszowicach, który jest położony w obrębie 10-hektarowego terenu zielonego, odizolowanego od Krakowa.

Tomaszowice znajdują się w powiecie krakowskim i nie są objęte strefą żółtą ani nie są zagrożone objęciem strefą żółtą. Poziom zachorowalności na chwilę obecną jest niski.

Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Państwu bezpieczeństwo!

Przeczytaj także: Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2020 w nowej hybrydowej formule