Rozdanie nagród TYTAN już na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w budownictwie. Co roku statuetki otrzymują firmy, które mogą pochwalić się najciekawszymi realizacjami w zakresie bezwykopowej (no-dig) odnowy lub budowy podziemnej sieci.
TYTANY. Fot. Quality Studio dla www.inzynieria.com
- TYTANY cieszą się uznaniem w całej Europie
- Przyznaje je jury złożone z wybitnych ekspertów
- Cały czas można zgłosić kandydatów do tegorocznych nagród
TYTANY przyznawane są w ramach Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”, czyli największego wydarzenia branży no-dig w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku odbędzie się jubileuszowa, XX edycja Konferencji.
Dlaczego akurat TYTAN?
Statuetki powstają w krakowskiej hucie, po czym każdorazowo ręcznie udoskonalane są przez artystę rzeźbiarza Andrzeja Krawczaka, jednocześnie ich projektanta. TYTAN to muskularny mężczyzna, symbol potęgi i mocy. Jego tors oplata winorośl, czyli element podkreślający symbiozę z naturą. Takie właśnie są metody bezwykopowe – stanowią połączenie potęgi rozwoju technologii przy jednoczesnym dbaniu o środowisko.
Laureaci nagród TYTAN 2021. XIX Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii Bezwykopowych. Fot. Quality Studio dla inzynieria.com
Uznanie, jakim cieszy się nagroda TYTAN, wychodzi daleko poza granice naszego kraju. Zresztą, w Europie nie ma podobnego wyróżnienia w branży technologii bezwykopowej. Przyznawane jest w pięciu kategoriach: Projekt roku – nowa instalacja, Projekt roku – renowacja, Mały projekt bezwykopowy, Europejski projekt w technologiach bezwykopowych oraz Produkt roku. Jest także nagroda specjalna – Tytanowy Laur Inwestora. To wyróżnienie trafia do inwestorów zwycięskich zadań w kategoriach Projekt roku – nowa instalacja, Projekt roku – renowacja oraz Mały projekt bezwykopowy.
TYTAN 2022 – kto w tym roku otrzyma nagrodę?
Listę firm nominowanych do nagrody, w oparciu o nadesłane zgłoszenia, tworzy redakcja kwartalnika „Inżynieria Bezwykopowa”. O tym, kto w danej kategorii otrzyma TYTANA, decyduje głosowanie członków niezależnego jury. Przyznający nagrodę zespół tworzony jest przez specjalistów z największych polskich uczelni technicznych oraz stowarzyszeń branżowych.
TYTANY 2022 przyzna komisja w składzie:
-
dr inż. Andrzej Kolonko (Politechnika Wrocławska),
-
mgr inż. Paweł Kośmider (kwartalnik „Inżynieria Bezwykopowa”),
-
prof. dr hab. inż. Marian Kwietniewski (Politechnika Warszawska),
-
prof. dr hab. inż. Cezary Madryas (Politechnika Wrocławska),
-
dr inż. Florian Piechurski (Politechnika Śląska),
-
dr hab. inż. Paweł Popielski, prof. PW (Politechnika Warszawska)
-
dr inż. Karol Ryż (Akademia Górniczo-Hutnicza),
-
prof. dr hab. inż. Adam Wysokowski (Uniwersytet Zielonogórski),
-
dr inż. Dariusz Zwierzchowski (Wyższa Inżynierska Szkoła Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy).
Kto w tym roku otrzyma statuetki? O tym przekonamy się już w czerwcu. Na razie, do 25 maja, można zgłaszać kandydatury.
TYTAN 2022 – TUTAJ MOŻESZ ZGŁOSIĆ KANDYDATURĘ
XX INŻYNIERIA Bezwykopowa – weź udział
Jubileuszowa, XX Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” obędzie się w dniach 21-23 czerwca br. Zorganizowana zostanie hybrydowo: można zjawić się bezpośrednio w Tomaszowicach k. Krakowa albo wziąć udział online – poprzez platformę akademia.inzynieria.com.
Rejestracja odbywa się na stronie konferencji. Dla osób, które zgłoszą się do 20 maja 2022 r., organizatorzy przygotowali atrakcyjny upominek.
Przeczytaj także: Inżynieria bezwykopowa – kluczowe jest postawienie na jakość
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.