Podstawowy podział metod odnowy (rehabilitacji technicznej) przewodów wyróżnia pojęcia naprawy, renowacji i wymiany rurociągów. Klasyfikację metod odnowy przedstawi uczestnikom XVI Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologicznych „INŻYNIERIA Bezwykopowa” dr inż. Bogdan Przybyła z Politechniki Wrocławskiej.
Klasyfikacja zostanie odniesiona do wyżej wymienionych podstawowych pojęć i nazewnictwa stosowanego w teorii i w praktyce. Zaprezentowane zostaną również reprezentatywne technologie występujące w poszczególnych grupach uznanej ogólnie klasyfikacji wraz z uwzględnieniem uwarunkowań decydujących o przyjęciu metody rehabilitacji dla rurociągów będących w różnym stanie uszkodzenia.
Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2018, która odbędzie się w dniach 20–22 czerwca, obfitować będzie w ciekawe prelekcje i dyskusje panelowe: przeznaczono na nie aż 17 godzin; w tym czasie odbędą się też warsztaty dotyczące problemów wykonawczych, prawnych i organizacyjnych na każdym etapie realizacji projektu.
Nowa formuła konferencji obejmuje też siedem godzin pokazów na żywo, w tym rodeo HDD i rodeo „kretów”. Będziemy się starali zaprezentować więcej technologii w terenie, zarówno tych wykorzystywanych do budowy przewodów podziemnych, jak i do ich renowacji – zapewnił Paweł Kośmider, przewodniczący Konferencji, i dodał: tym też spowodowana jest zmiana lokalizacji na takie miejsce, w którym bezinwazyjnie i bez ryzyka uszkodzenia istniejącej infrastruktury możliwe będzie wykonanie m.in. operacji wiertniczych.
W tym roku wydarzenie odbędzie się w odwiedzanym już wielokrotnie podczas poprzednich edycji Dworze w Tomaszowicach pod Krakowem.
Z tematyką konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” oraz wszelkimi informacjami dot. wydarzenia zapoznasz się tutaj.
Przeczytaj relację z ubiegłorocznej konferencji „INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA”: Czym żyje branża bezwykopowa
Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.