Tym bardziej, że błędy na etapie wykonawstwa wcale nie są łatwe do uniknięcia. Mimo że technologia CIPP pozwala na szybką i sprawną pracę, wiele czynników – na przykład pogoda – może przyczynić się do popełnienia błędu nawet przez firmę o najwyższych kwalifikacjach. Należy zatem wyeliminować wszelkie błędy związane z produktami – aby zminimalizować możliwość nieprawidłowego wykonania renowacji.

Jednym z laboratoriów, które poświęcają w ciągu roku wiele czasu na badanie próbek zainstalowanych rękawów renowacyjnych, jest laboratorium niemieckiego niezależnego instytutu, IKT – Institut für Unterirdische Infrastruktur gGmbH. Co roku instytut ten publikuje specjalny raport, w którym opisuje kondycję rynku wykładzin CIPP pod kątem jakości przekazanych do badań próbek.

Jak  w ciągu ostatnich 15 lat zmieniała się jakość badanych rękawów CIPP? O doświadczeniach IKT opowie podczas IV Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu” Dipl.-Ök. Roland W. Waniek, dyrektor zarządzający IKT.

Konferencja ta jest jedynym tego typu wydarzeniem poświęconym wyłącznie CIPP. Pozwala na spotkanie przedstawicieli inwestorów (głównie przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych), wykonawców, projektantów, producentów i dostawców sprzętu oraz materiałów, a także środowisk naukowych, ośrodków badawczych. W pierwszej konferencji z tego cyklu, trzy lata temu w Krakowie, udział wzięło blisko 100 osób. Potem, w Gdańsku, było ich już ponad 140, a w minionym roku we Wrocławiu zjawiło się niemal 200 osób.

W tym roku na spotkanie zapraszamy do Poznania, w dniach od 8 do 10 stycznia.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznego wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie www wydarzenia.

Przeczytaj także: CIPP „bije” kolejne rekordy. III Konferencja CIPP Technology Days