Bezwykopowa budowa podziemnej infrastruktury to spore wyzwanie, które wiąże się z wieloma elementami, jak presja czasu, kontrola tempa wiercenia czy oczekiwania pod względem redukcji kosztów. Wszystko to sprawia, że wykonawcy szukają rozwiązań, które usprawnią prace. Jednym z nich jest na pewno zastosowanie płuczek wiertniczych. Tylko co zrobić z nimi po zakończeniu prac?

O najnowszych rozwiązaniach podnoszących efektywność procesu oczyszczania i utylizacji płuczek wiertniczych w technologiach bezwykopowych, w trakcie Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2020, będzie mówić Rafał Leśniak z firmy HEADS sp. z o.o.
Tegoroczna, XVIII Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” zorganizowana zostanie w dniach 8–10 września w Tomaszowicach k. Krakowa. Poza wysłuchaniem wykładów uznanych ekspertów, będzie można wziąć udział w warsztatach i dyskusjach, a także obejrzeć pokazy technologii na żywo. W tym roku wprowadzona została nowość – dzięki hybrydowej formule osoby, które nie zdecydują się na przyjazd do Tomaszowic, będą miały możliwość uczestnictwa online, poprzez platformę akademia.inzynieria.com.
Wszelkie informacje można znaleźć na stronie Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa”.
Przeczytaj także: Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2020 w nowej hybrydowej formule

Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.