Renowacjom poddawane są także kanalizacje grawitacyjne o dużych średnicach. Dzięki technologiom bezwykopowym prace nie ingerują w otoczenie na powierzchni, nie zakłócają codziennego życia. Jakie metody renowacji wielkośrednicowych kolektorów polecają praktycy? O tym opowie trzech ekspertów w jutrzejszym webinarium, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie 2 grudnia br. o godz. 10:00.

Program:

  • wachlarz technologii, dzięki którym można odnowić kanalizację grawitacyjną o dużej średnicy przedstawi Mariusz Iwanejko z BLEJKAN S.A.;
  • temat projektowania renowacji kolektorów grawitacyjnych o dużych średnicach, a także doboru właściwej technologii renowacji podejmie Stanisław Szczekarewicz, GSG Industria sp. z o.o.
  • praktyczne aspekty renowacji wielkośrednicowych kolektorów grawitacyjnych, na przykładzie konkretnych realizacji (m.in. Warszawie i Krakowie) przybliży Kryspin Kobyliński z BLEJKAN S.A.;
  • na koniec głos zabierze ponownie Mariusz Iwanejko, który zaprezentuje innowacyjne moduły renowacyjne z GRP, chętnie wykorzystywane przez wykonawców do realizacji projektów renowacyjnych oraz przedstawi, jak się je produkuje.

W trakcie webinarium będziecie Państwo mogli porozmawiać z ekspertami i uzyskać odpowiedzi na pytania, które Państwa nurtują.

Webinarium jest bezpłatne.