Grupa GeoFusion oraz Uniwersytet Morski w Gdyni nawiązują współpracę w zakresie projektów badawczo-rozwojowych, wspólnego aplikowania o finansowanie B+R oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie badań geologicznych i morskich.

Umowę o współpracy podpisano 25 kwietnia 2025 r. W komunikacie Grupy GeoFusion podkreślono entuzjazm związany z możliwościami, jakie otwiera porozumienie z jedną z najważniejszych instytucji edukacyjnych i badawczych w Polsce. Zaznaczono również, że podejmowane działania połączą bogatą tradycję z nowoczesnym podejściem do edukacji i badań.
Warto dodać, że Grupa GeoFusion uczestniczy także w badaniach prowadzonych przez Urząd Morski w Gdyni, których celem jest rozpoznanie i neutralizacja materiałów niebezpiecznych zalegających na dnie Morza Bałtyckiego. Firma odpowiada za badania w rejonie wraku statku „Stuttgart”.
Przeczytaj także: Politechnika Gdańska uruchamia innowacyjny kierunek dla sektora offshore

Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.