Wreszcie mamy tę oczyszczalnię - cieszyli się sławianie. - Chociaż wiemy, że woda w jeziorze będzie czysta dopiero za kilka lat.
Wczoraj można było z bliska obejrzeć, jak pracują wszystkie urządzenia sławskiej oczyszczalni (fot. Tomasz Krzymiński) Wczoraj w Sławie oficjalnie otwarta została nowa oczyszczalnia ścieków. Ludzie w miasteczku są zadowoleni, że nie ma już starej, która w żaden sposób nie chroniła tego największego lubuskiego akwenu.

Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Powiązane