Sukces programów obejmujących dofinansowanie projektów mających na celu „łapanie” deszczówki jasno wskazuje, że chcemy złe przyzwyczajenia zmieniać. Jak można to robić efektywnie? Jakie są najnowsze rozwiązania technologiczne? Na ile pozwala nam w tym zakresie prawo? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy podczas cyklicznej konferencji Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi, każdorazowo licznie gromadzącej przedstawicieli branży wodno-kanalizacyjnej, zarządców dróg oraz jednostek zaangażowanych w gospodarowanie wodami opadowymi i roztopowymi w polskich gminach, a także naukowców i ekspertów z dziedziny prawa i ekonomii.

W dniach 26–28 października, w Krakowie, w malowniczej stolicy Małopolski, odbędzie się już piąta edycja konferencji GWOR. Kwestie gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi zostaną omówione w odniesieniu do aspektów formalno-prawnych, finansowania inwestycji, rozwiązań technicznych i technologicznych oraz zarządzania; traktujemy tematykę „deszczówki” kompleksowo – każdy z zainteresowanych znajdzie podczas wydarzenia coś dla siebie. 

Przyjedź, posłuchaj i weź udział w dyskusji! Celem wydarzenia jest stworzenie platformy wymiany wiedzy praktycznej i teoretycznej, dlatego do dyskusji zapraszamy ekspertów, zarządców sieci, przedstawicieli jednostek rządowych i samorządowych oraz specjalistów reprezentujących firmy dostarczające rozwiązania w zakresie deszczówki – każdy głos jest cenny.

Wszystkie aktywności zostaną zorganizowane w taki sposób, by w pełni zadbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników i osób zaangażowanych w obsługę wydarzenia.

Jednocześnie dla tych, którzy nie zdecydują się skorzystać z propozycji spotkania na żywo, udostępniona będzie możliwość aktywnego uczestniczenia w Konferencji online, poprzez platformę akademia.inzynieria.com.

Zapraszamy! Więcej szczegółów na stronie www wydarzenia.

Przeczytaj także: O wodach opadowych w Zakopanem