Partnerzy portalu

Woda deszczowa w budynku – możliwość, rozwiązania, potencjał

Opublikowano: 27-07-2023 Źródło: inzynieria.com

W dniach 6-8 września 2023 r. w zabytkowym kompleksie Zakładu Uzdatniania Wody Bielany w Krakowie odbędzie się II Kongres Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej #GWiOP2023. Jednym z prelegentów będzie Bartosz Tywonek, kierownik ds. szkoleń i rozwoju w Wilo Group - jednego z największych na świecie producentów pomp oraz układów pompowych.


Przydomowe zbiorniki retencyjne. Fot. Adobe Stock Przydomowe zbiorniki retencyjne. Fot. Adobe Stock

W ciągu trzech dni Kongresu uczestnicy wezmą udział w licznych prelekcjach, panelach dyskusyjnych, warsztatach praktycznych oraz wystawie branżowej. Wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uznanymi autorytetami naukowymi, doświadczonymi wykonawcami i producentami oraz otwartymi na współpracę inwestorami. Poza merytorycznymi sesjami technicznymi organizatorzy przewidzieli też czas i miejsce na kuluarowe rozmowy i nawiązywanie relacji biznesowych.

Woda deszczowa w budynku - przyszłościowe rozwiązania

Bartosz Tywonek zaprezentuje referat pt. Woda deszczowa w budynku – możliwość, rozwiązania, potencjał. Przedstawi w nim potencjał wykorzystania magazynowanej w przy obiektowych zbiornikach wody deszczowej na cele sanitarne instalacji wewnętrznej oraz rozwiązania technologiczne umożliwiające zachowanie wysokiej jakości wody oraz jej stały dopływ do urządzeń sanitarnych przy niskim stanie wód deszczowych.

Fot. Adobe Stock Fot. Adobe Stock

Bartosz Tywonek jest kierownikiem ds. szkoleń i rozwoju w Wilo Group. Z branżą pompową jest związany od 12 lat. Odpowiada za rozwój wiedzy u klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych, jak również wdrażanie nowych produktów i systemów pompowych, w tym m.in. systemów wykorzystania oraz filtracji wody deszczowej dla sektora mieszkaniowego i komercyjnego. Jest absolwentem warszawskiej SGGW na wydziale budownictwa i inżynierii środowiska.

Wiedza – Biznes  – Atrakcje: pełne oblicze Kongresu GWiOP

Tradycyjnie, drugiego dnia kongresu odbędzie się uroczysta gala rozdania Tytanów – prestiżowych nagród inżynieryjnych przyznawanych w kategorii Produkt Roku oraz Realizacja Roku branży gospodarowania wodami i ochrony przeciwpowodziowej.

Jedną z kluczowych atrakcji wydarzenia będzie także wycieczka techniczna, podczas której uczestnicy - obok mobilnej przepompowni Kraków Lesisko - zwiedzą także obiekty hydrotechniczne jednej z największych zapór wodnych w Polsce – w Dobczycach.

Kongres, podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się w formule hybrydowej, co oznacza, że można wziąć w nim udział na miejscu lub online za pośrednictwem platformy AkademiaInzynieria.com

Zapraszamy do REJESTRACJI przez STRONĘ KONGRESU.

Przeczytaj także: Mobilne przepompownie w procesie projektowania i realizacji inwestycji

Konferencje Inżynieria

WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE

Sprawdź najbliższe wydarzenia