Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) to hasło, które zajmuje coraz ważniejsze miejsce w strategii wielu polskich firm. Nie inaczej jest w branży inżynieryjnej – wśród przedsiębiorstw stosujących w swojej pracy technologie bezwykopowe – która coraz aktywniej włącza się w działania służące środowisku i społeczności, szczególnie tej najbardziej potrzebującej. Dlatego w ramach tegorocznej Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” odbyła się specjalna sesja poświęcona CSR, którą zainaugurował gość specjalny wydarzenia – Anna Dymna, założycielka i prezes Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Podczas spotkania będzie wiele okazji, by wesprzeć tę inicjatywę i wspólnie, jako branża bezwykopowa, pokazać, że warto pomagać.
Anna Dymna, założycielka i prezes Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Fot. Quality Studio
Dowiedziałam się, że mam wam mówić o pomaganiu. Ale co tu mówić? To jest odruch, to jak oddychanie: oddycham i pomagam – powiedziała Anna Dymna na wstępie, dodając, że pomoc musi być działaniem apolitycznym, bo pomagamy ludziom bez względu na ich przekonania czy stan majątkowy. W przypadku przedsiębiorstw taka pomoc niesie za sobą wartość dodaną: jeśli firma wspiera takie działania, w proces ten angażują się wszyscy pracownicy, czerpiąc z tego wspólną radość.
W życiu trzeba walczyć o sprawy, o ludzi. Trzeba być murem i czołgiem, działać mimo wszystko, zachęcając ludzi, by szli razem z nami. Pomaganie to ciężka praca dziesiątek ludzi. Ja jestem tylko iskierką zapalającą to wszystko – podsumowała Anna Dymna, otrzymując od słuchaczy owację na stojąco.
Anna Dymna podczas swojego wystąpienia w ramach Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. Fot. Quality Studio
13 czerwca br. wieczorem, podczas uroczystej gali, odbędzie się zaś aukcja charytatywna, z której dochód przekazany zostanie Fundacji Anny Dymnej. W licytacji, do której zapraszamy wszystkich gości wydarzenia, będzie można zdobyć cenne przedmioty i nie tylko.
Podczas aukcji będzie można wylicytować m.in.:
- przejażdżkę dla czterech osób haubicą 2S1 Goździk kalibru 122 mm – zdolny do pływania, samobieżny pojazd ma ponad 7 m długości, około 3 m szerokości i wysokości i niemal 16 ton wagi bojowej – fundatorem jest AQUAREN sp. z o.o. sp.k.;
- koszulkę reprezentacji Polski w piłce nożnej z oryginalnym autografem selekcjonera kadry – Jerzego Brzęczka, ufundowaną przez firmę BLEJKAN S.A.;
- koszulkę reprezentacji Polski w piłce nożnej z podpisem reprezentanta Polski w tej dyscyplinie – Kuby Błaszczykowskiego – fundatorem została spółka Uponor Infra sp. z o.o.;
- piłkę do siatkówki z autografem reprezentanta Polski – Bartosza Kurka – fundator: New Idea House sp. z o.o.;
- książkę autorstwa Elżbiety Baniewicz pt. Dymna z unikalną dedykacją dla nabywcy, ufundowaną przez Quality Studio;
- wyjątkowy zestaw sześciu win z „Winnicy Rodzinnej Cwielong&Olszewski”, zawierający trunki najwyższej krajowej jakości, nagrodzone m.in. tytułem „Champion Galicia Vitis 2019” w kategorii win różowych jako najlepsze wino w Europie – fundator: HABA-Beton Johann Bartlechner sp. z o.o.;
- rysunek ołówkiem i pastelą autorstwa artysty rzeźbiarza Andrzeja Krawczaka – dzieło absolwenta krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych przedstawia humanoidalnego robota, symbolizującego połączenie ludzkiej idei, pomysłowości wraz z nowoczesną technologią, będącego owocem twórczego potencjału człowieka – fundatorem jest Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.
Zachęcamy wszystkich uczestników do przygotowania się do tego wyjątkowego wydarzenia i aktywnego uczestnictwa w aukcji!
Aukcja charytatywna to niejedyna forma pomocy, jaką wspólnie z przedstawicielami firm i instytucji obecnych na konferencji chcemy nieść potrzebującym. W drugim i trzecim dniu wydarzenia (12–13 czerwca) będziemy zbierać datki do puszki Fundacji (za każdy będzie można otrzymać cegiełkę). Wesprzeć naszą akcję będzie można zarówno podczas obrad konferencyjnych i wystawy, jak i w trakcie pokazów technologii na żywo, które odbywać się będą popołudniami na rozległym terenie zewnętrznym.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w konferencji, wciąż możesz dołączyć do akcji „Warto pomagać”1 Na Facebooku cały czas trwa zbiórka online, gdzie w każdej chwili możesz wpłacić datek na rzecz Fundacji.
Oprócz tego możesz wykonać przelew bezpośrednio na konto Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Jak to zrobić? Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję. To wspaniała okazja do pokazania, że nasze codzienne, zawodowe wysiłki zmierzają nie tylko w stronę osiągania jak najlepszych wyników, ale przede wszystkim w kierunku polepszenia jakości życia drugiego człowieka. Wierzymy, że dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu będziemy w stanie nie tylko wywołać uśmiech na jego twarzy, ale też realnie pomóc w podejmowaniu wyzwań codzienności. Razem możemy więcej!
Wszystkie informacje na temat akcji „Warto pomagać” oraz samej Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” znajdziesz na stronie www wydarzenia.
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.