W dniach 13-14 września 2017 r. w Zakopanem odbędzie się II Konferencja Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi. Zgromadzeni na wydarzeniu eksperci poruszą najważniejsze zagadnienia dotyczące przyszłości gospodarki wodnej w Polsce.
Quality Studio dla www.inzynieria.com" class="img-responsive center-block" rel="" data-ref="https://inzynieria.com/uploaded/articles/crop_5/49381.jpg"> Fot. Quality Studio dla www.inzynieria.com
Nowe prawo wodne i jego konsekwencje dla branży wod-kan na różnych płaszczyznach, finansowanie inwestycji w nowej rzeczywistości, najnowsze technologie w zakresie gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi, skuteczne systemy retencjonowania wód – to tylko niektóre z zagadnień, które zostaną poruszone przez prelegentów II Konferencji Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi.
W tym roku do dyskusji zaproszeni zostali przedstawiciele miast, które w najbliższych latach realizować będą znaczące projekty z zakresu gospodarki wod-kan, niezależni eksperci, przedstawiciele świata nauki, miejskich przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych oraz firm, które dostarczają najnowsze rozwiązania dla szeroko rozumianej branży wod-kan.
Złotym Sponsorem II Konferencji Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi została firma Soletanche Polska sp. z o.o.
Soletanche Polska rozpoczęła swoją działalność w 1996 r. Specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie specjalistycznych robót geotechnicznych. Firma realizuje projekty z zakresu: generalnego wykonawstwa, fundamentów specjalnych, obiektów kompleksowych (takich jak parkingi podziemne i wolnostojące, systemy zabezpieczeń przeciwpowodziowych, zbiorniki wód opadowych itp.), infrastruktury oraz transportu, a także hydrotechniki.
Technologie wykorzystywane przez Soletanche służą zarówno budowie i modernizacji hydrotechnicznych budowli przeciwpowodziowych (wały przeciwpowodziowe, przesłony przeciwfiltracyjne), jak również zabezpieczaniu obszarów składowisk odpadów komunalnych, a także budowie podziemnych zbiorników retencyjnych wód opadowych. Do uszczelniania gruntu wykorzystywana jest technologia DSM (Deep Soil Mix), Trenchmix oraz przesłon kopanych.
Więcej na temat: II Konferencji Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.