Jari Kaukonen, przewodniczący ISTT, międzynarodowego stowarzyszenia zajmującego się rynkiem technologii bezwykopowych, w swoim wystąpieniu, podczas XX Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA, zaprezentuje globalne korzyści wynikające ze stosowania rozwiązań no-dig.
Jari Kaukonen, przewodniczący International Society for Trenchless Technology (ISTT) oraz Finnish Society for Trenchless Technology (FiSTT) podczas Konferencji INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA. Fot. Quality Studio
Sposoby wykorzystania metod bezwykopowych, zarówno przy budownie jak i renowacji, w sektorach energetycznym, telekomunikacyjnym i paliwowym zostały już w pełni spopularyzowane. Obecnie duża część inwestycji no-dig prowadzona jest dla sektora wodno-kanalizacyjnego. Niezależnie od tego, czy chodzi o wykonanie renowacji w centrum miasta, czy też budowę wodociągu bądź kolektora ściekowego pod autostradą, coraz częściej wykorzystywane do tego są właśnie technologie bezwykopowe, ze względu na swoje niezaprzeczalne korzyści dla inwestora, środowiska naturalnego oraz lokalnej społeczności.
Jari Kaukonen, który kieruje także FiSTT (Finnish Society for Trenchless Technology), kompleksowo omówi przewagi technologii bezwykopowych nad tradycyjnymi metodami oraz wieloaspektowe korzyści płynące z ich stosowania: środowiskowe, społeczne i ekonomiczne. Jego wystąpienie będzie z pewnością cenną inspiracją dla przedstawicieli wszystkich stron procesu inwestycyjnego.
Przewodniczący ISTT wystąpi 21 czerwca (wtorek), tuż po oficjalnym otwarciu XX Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA.
Aby wziąć w niej udział należy ZAREJESTROWAĆ SIĘ na stronie konferencji.
Na uczestników tegorocznej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA czeka wiele branżowych atrakcji. Oprócz pokazów na żywo organizatorzy przewidzieli w programie warsztaty praktyczne, sesje techniczne, a także panele dyskusyjne. Dwa z nich dotyczyć będą konkretnych zagadnień z obszarów bezwykopowej budowy oraz bezwykopowej renowacji. Dwa pozostałe zaplanowano w formie przekrojowych dyskusji na temat jakości w całym procesie inwestycyjnym, począwszy od przygotowania przez projektowanie, realizację i odbiór projektu, jak również szans i zagrożeń dla branży wynikających ze zmieniającego się otoczenia ekonomicznego.
Konferencja będzie odbywać się w trybie hybrydowym: można w niej uczestniczyć osobiście w Tomaszowicach k. Krakowa, jak również wziąć udział online – poprzez platformę Akademia Inżynieria.
Przeczytaj także: HDD vs Direct Pipe vs Mikrotunelowanie - WARSZTATY PRAKTYCZNE
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.