Centrum Maximus to obecnie 4 hale handlowe o łącznej powierzchni 100 000 mkw., mieszczące ok. 670 krajowych i zagranicznych firm z branży mody i artykułów dla domu. 90 milionów euro, pochodzące z kredytu udzielonego przez konsorcjum na czele z Reiffeisen Bank, są przeznaczone na realizację drugiego etapu inwestycji - budowę kolejnych 4 hal handlowych, 2000 dodatkowych miejsc parkingowych i niezbędnej infrastruktury drogowej. Część pieniędzy sfinansuje budowę pierwszej nowej hali E, która jest już gotowa do otwarcia zaplanowanego na 30 września br. Nowa powierzchnia handlowa (20 000 mkw.) pomieści ok. 200 lokali handlowych. Kolejna nowa hala F (25 000 mkw.) również jest już gotowa, w środku trwają tylko prace wykończeniowe.

Po oddaniu do użytku dwóch nowych hal, w ramach Centrum Maximus będzie działać już sześć hal o łącznej powierzchni ok. 145 000 mkw. Stajemy się największym powierzchniowo centrum tego typu w Polsce.

Centrum Maximus położone jest między Jankami a Nadarzynem, 10 km od Portu Lotniczego Okęcie i 19 km od centrum Warszawy. Lokalizacja przy głównych węzłach komunikacyjnych, przy trasie wylotowej na Łódź, Katowice, Wrocław i Kraków, zapewnia możliwość dogodnego dojazdu dla klientów z wielu regionów Polski i krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W pobliżu Centrum powstanie trasa szybkiego ruchu Salomea-Wolica, węzeł drogowy Paszkowianka, a także południowa obwodnica Warszawy.