Cessna T182 Skylane: Uniwersalność i Komfort

Cessna T182 Skylane to samolot o wysokim skrzydle, który łączy w sobie elegancję z niezawodnością. Dzięki doskonałym osiągom, komfortowej kabinie oraz nowoczesnym systemom nawigacyjnym, model ten jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla pilotów prywatnych, jak i małych firm lotniczych.

Główne cechy Cessna T182 Skylane:

  • Mocny silnik Lycoming IO-540-AB1A5: Oferujący 230 KM, pozwala na osiąganie prędkości przelotowej wynoszącej 145 węzłów.
  • Przestronna kabina: Komfortowo zaprojektowane wnętrze z miejscami dla czterech pasażerów.
  • Zaawansowane systemy awioniczne: W tym Garmin G1000 NXi, zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa i łatwość obsługi.
  • Duża pojemność zbiorników paliwa: Umożliwiająca długie loty bez konieczności częstego tankowania.

Cessna T182T Turbo Skylane: Moc i Niezawodność

Dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej mocy i możliwości, Cessna T182T Turbo Skylane jest idealnym wyborem. Ten model, wyposażony w turbodoładowany silnik Lycoming TIO-540-AK1A, oferuje wyjątkowe osiągi nawet na dużych wysokościach.

Kluczowe zalety T182T Turbo Skylane:

  • Turbodoładowany silnik: Zapewniający 235 KM, co pozwala na osiąganie prędkości przelotowej wynoszącej 174 węzłów.
  • Zwiększona wysokość operacyjna: Możliwość lotu na wysokości do 20 000 stóp, co jest szczególnie korzystne podczas przelotów nad górami czy długodystansowych podróży.
  • Systemy odladzania: Wspomagające bezpieczeństwo lotów w trudnych warunkach atmosferycznych.
  • Komfort i wszechstronność: Podobnie jak model T182, Turbo Skylane oferuje przestronną kabinę i zaawansowane systemy awioniczne.

Finansowanie, Leasing i Dzierżawa

Zakup nowoczesnego samolotu to poważna inwestycja, dlatego nasza firma oferuje szereg opcji finansowania dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Finansowanie:

Dzięki współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi, możemy zaproponować atrakcyjne warunki kredytowe. Nasz zespół pomoże w przygotowaniu wszelkich niezbędnych dokumentów oraz dopasowaniu najlepszej oferty do Państwa możliwości.

Leasing:

Leasing samolotów to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą rozłożyć koszty zakupu w czasie. Oferujemy elastyczne warunki leasingowe, które pozwalają na optymalne zarządzanie flotą lotniczą bez konieczności ponoszenia jednorazowych, wysokich wydatków.

Dzierżawa:

Jeśli potrzebują Państwo samolotu na krótszy okres, oferujemy również możliwość dzierżawy. Jest to idealna opcja dla firm organizujących sezonowe loty lub testujących nowe rynki.

Dlaczego Warto Wybrać Naszą Firmę?

Jako oficjalny dystrybutor Cessna, nasza firma oferuje kompleksową obsługę klienta na najwyższym poziomie. Zapewniamy nie tylko sprzedaż i wsparcie techniczne, ale również pomoc w zarządzaniu dokumentacją oraz szkolenia dla pilotów i mechaników.

Profesjonalizm i doświadczenie:

Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

Wsparcie posprzedażowe:

Zapewniamy pełną opiekę serwisową, dostawy części zamiennych oraz regularne przeglądy techniczne, aby Państwa samoloty zawsze były w pełni sprawne i gotowe do lotu.

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji oraz omówić szczegóły współpracy. Z przyjemnością pomożemy Państwu w realizacji marzeń o własnym samolocie. Wybierz Cessnę i leć ku przyszłości z pewnością i komfortem!