Budowa drogi ekspresowej S-1 na odcinku Kosztowy - Oświęcim - Bielsko-Biała znalazła się na przyjętej przez rząd liście projektów indykatywnych dla programu Infrastruktura i Środowisko 2007-2013. Oznacza to, że zaplanowana na lata 2010-2013 inwestycja ma zagwarantowane finansowanie.
Przygotowania planistyczno-techniczne projektu trasy, która m.in. mieszkańcom Oświęcimia i okolic ułatwi dostęp do przejścia granicznego w Cieszynie oraz do autostrady A4 i lotniska w Pyrzowicach, są już zaawansowane.

Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Powiązane