Partnerzy portalu

IFAT 2024 – fotorelacja z targów

Opublikowano: 16.05.2024
Monachium , 16.05.2024

Targi IFAT Monachium to największe tego typu wydarzenie w Europie z zakresu branży wodno-ściekowej, recyklingu i technologii komunalnych i jednocześnie platforma rozwiązań i centrum wiedzy, skupiające kluczowych międzynarodowych przedstawicieli przemysłu ze świata biznesu i nauki.

Cyfryzacja, recykling, zaopatrzenie w wodę pitną, odporność na zmiany klimatyczne, technologia komunalna – te tematy branżowe były osią tegorocznej edycji międzynarodowych targów IFAT, które w dniach 13-17 maja 2024 r. odbyły się w Monachium. Impreza skupia ponad 142 tys. uczestników z 162 krajów na powierzchni wystawienniczej 300 tys. metrów kwadratowych.

Targi wytyczają nowe trendy w sektorze wodno-kanalizacyjnym oraz gospodarki odpadami i surowcami wtórnymi. W tym roku organizatorzy przewidzieli dużo atrakcji: sceny tematyczne, pokazy na żywo, konkursy, wycieczki z przewodnikiem.

Zakres tematyczny podzielono na 3 strefy-sceny oznaczone kolorami. Ponadto przewidziano 21 wycieczek z przewodnikami – oprowadzali oni zwiedzających po stoiskach, które oferowały najlepszy przegląd konkretnych zagadnień związanych z tematami wiodącymi IFAT 2024.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Przeczytaj także: IFAT 2024 - zakończyły się światowe targi gospodarki wodno-ściekowej i technologii środowiskowych