Atlas Copco Polska Sp. z o.o. (taką nazwę nosi od 2000 r.) jest spółką polskiego prawa handlowego, w której Atlas Copco jest jedynym udziałowcem.
To powiązanie z firmą macierzystą gwarantuje naszym Klientom solidność, stabilność i pewność nie tylko na etapie zawierania kontraktów handlowych, ale w okresie codziennej eksploatacji urządzeń.
Rolą naszej spółki w Polsce jest marketing, sprzedaż oraz obsługa posprzedażna produktów Atlas Copco. Z tego wynika struktura organizacyjna, gdzie główna siedziba, (ulokowana przy drodze dojazdowej do Warszawy od strony Katowic), centralny warsztat oraz magazyny mieszczą się w Sękocinie Nowym (k/Janek) wspierając przedstawicieli handlowych i inżynierów serwisowych, rozlokowanych na terenie całego kraju – wszędzie tam, gdzie obecni są nasi Klienci.
A do grona użytkowników maszyn i urządzeń Atlas Copco mamy zaszczyt zaliczyć ponad kilkaset przedsiębiorstw reprezentujących pełne spektrum branż polskiego przemysłu.
Aby jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania nasze działania wspierane są przez autoryzowanych dystrybutorów Atlas Copco.

Kluczem do sukcesu, zgodnie z wizją Grupy „Pierwsza Myśl – Najlepszy Wybór” jest nasza silna motywacja, aby być numerem 1 na rynku sprężarek stacjonarnych i spalinowych oraz maszyn i urządzeń budowlanych, a także wartości Grupy - innowacja, współdziałanie, zaangażowanie - zgodnie z którymi urządzenia Atlas Copco są projektowane, produkowane i sprzedawane.

Jesteśmy w stanie przedstawić optymalne rozwiązanie dostosowane do każdego Klienta. Oferując sprzęt najwyżej jakości nasi profesjonalni doradcy handlowi potrafią dokładnie przeanalizować potrzeby Klienta, tak, by spełnić ich wysokie oczekiwania.