1 sierpnia br. spółka Aarsleff poinformowała, iż zarząd holdingu Per Aarsleff z siedzibą w Danii podjął decyzję o połączeniu spółek Aarsleff sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Alei Wyścigowej 6 i Per Aarsleff Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Królowej Marysieńki 20/2.
Linia kolejowa E65. Fot. Aarsleff
Rozpoczęto proces integracji firm – w jego wyniku powstać ma jeden silny, zintegrowany zespół, pod marką Aarsleff sp. z o.o.
Dla Państwa, jako naszych klientów i kontrahentów, fakt ten nie wiąże się z żadnymi zmianami w procesie obsługi klienta oraz współpracy w zakresie prowadzonych projektów. Wszystkie znane Państwu osoby kontaktowe w obu spółkach służą radą i pomocą – wyjaśnia spółka Aarsleff.
Spółka Aarsleff to część międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z siedzibą w Danii, funkcjonująca na terenie naszego kraju od 1996 r. Zakres jej działalności obejmuje projektowanie i wykonawstwo specjalistycznych robót geotechnicznych, a także robót hydrotechnicznych w wodach śródlądowych i morskich. Zarówno pod kątem jakości świadczonych usług, jak i obrotów, zalicza się do grona liderów w wyżej wymienionych obszarach. Sztandarową technologią spółki jest technologia pali prefabrykowanych. Realizuje złożone projekty geotechniczne w sektorach: przemysłowym, drogowymi kolejowym, rezydencjalnym oraz hydrotechnicznym. Współpracujemy z liderami rynku budowlanego w Polsce – podkreślają przedstawiciele firmy.
Spółka Per Aarsleff ma ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów na terenie Polski oraz ponad 30-letnie międzynarodowe doświadczenie w renowacjach i odnowach systemów rurowych. Jesteśmy w stanie odnowić wszystkie rodzaje sieci, nawet w warunkach ekstremalnych, zarówno poziome, jak i pionowe – czytamy na stronie internetowej firmy. Wykonywane przez nią renowacje obejmują różnorakie uszkodzenia przewodów, takie jak: pęknięcia, otwarte złącza, przesunięcia pionowe i poziome rur, częściowe zgniecenia przewodów, infiltracja wód gruntowych itp., a także naprawy odcinków rur bardzo zowalizowanych i spłaszczonych wykonanych z różnych materiałów (m.in. kamionki, stali, żeliwa, betonu, cegły). Zadania realizuje również z wykorzystaniem bezwykopowych metod renowacji.
Przeczytaj także: Jak zabezpieczać wykopy? Technologia ściany berlińskiej
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.