W dniach 1–3 października 2025 roku Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie stanie się centrum nowoczesnych technologii pomiarowych i cyfrowych. Akademia Leica Geosystems to wydarzenie, które już od 20 lat inspiruje i szkoli geodetów, inżynierów, projektantów i architektów, pokazując, jak łączyć tradycyjne kompetencje z innowacyjnymi narzędziami.
Fot. Leica Geosystems
Wybierz swoją ścieżkę na Akademii
► Geodezja
Nowoczesne systemy GNSS, tachimetry robotyczne, integracja z CAD i GIS, analizy chmur punktów – a także premiery nowych rozwiązań od Leica Geosystems.
► Cyfrowe budownictwo i BIM
Wdrożenia BIM, zarządzanie procesami projektowymi i cyfrowa dokumentacja. Uczestnicy poznają praktyczne przykłady zastosowania cyfrowych modeli i integracji z oprogramowaniem wspomagającym.
► Budownictwo ciężkie
Systemy sterowania maszynami i dedykowane oprogramowanie dla infrastruktury drogowej, kolejowej i kubaturowej. Rozwiązania skracające czas realizacji inwestycji i zwiększające precyzję prac.
Fot. Leica Geosystems
Podczas Akademii poznasz również:
► Skanowanie laserowe 3D – technologia dla wszystkich
Od geodetów, przez budowniczych i projektantów, po architektów – skanowanie laserowe i fotogrametria otwierają zupełnie nowe możliwości. Reality Capture pozwala w prosty sposób odwzorować rzeczywistość w cyfrowym modelu 3D, który może być wykorzystany w każdej branży.
► Drony i oprogramowanie wspomagające
Akademia to także prezentacje dronów i nowoczesnych rozwiązań software’owych wspierających planowanie, pomiary i analizy – zarówno w geodezji, jak i budownictwie infrastrukturalnym.
Fot. Leica Geosystems
Prelegenci
W gronie ekspertów, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem, znaleźli się m.in.:
- Maciej Żemojcin – praktyk wdrażający AI w połączeniu ze skanowaniem laserowym
- Robert Kraczek – ekspert w skanowaniu 3D i zastosowaniach Reality Capture m.in. w produkcjach filmowych
- Aleksander Szerner – specjalista w zakresie BIM i cyfrowego projektowania,
- Tomas Barnas – ekspert specjalizujący się w przekształcaniu świata rzeczywistego w cyfrowe doświadczenia,
- Dariusz Tomaszewski – autorytet w dziedzinie geodezji i nowoczesnych pomiarów.
Fot. Leica Geosystems
Koszt uczestnictwa
- Cena regularna (do 31 sierpnia): 1550 zł netto/os.
- Cena wrześniowa: 1750 zł netto/os.
Cena obejmuje udział w pełnym programie szkoleń i warsztatów, materiały szkoleniowe, 2 noclegi w 4* Hotelu Gwiazda Morza, wyżywienie oraz możliwość nawiązania kontaktów z ekspertami i partnerami branżowymi.
Akademia Leica Geosystems 2025 to trzydniowe spotkanie dla profesjonalistów, którzy chcą być o krok przed konkurencją. Cztery ścieżki tematyczne, eksperckie prelekcje, praktyczne warsztaty i networking sprawiają, że wydarzenie to jest obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego inżyniera i geodety.
Zarejestruj się już dziś na stronie: www.akademialeica.pl

Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!