Ditch Witch®, firma wchodząca w skład grupy Charles Machine Works, niedawno gościła na dorocznym spotkaniu w Barcelonie ponad 400 klientów i pracowników, reprezentujących aż 25 krajów – o kilkanaście procent więcej, niż w roku ubiegłym. Wydarzenie, zorganizowane już po raz 16., okazało się wielkim sukcesem
W trakcie spotkania, które odbyło się 26.10.2018 r. w Barcelonie, poza Ditch Witch®, firma Charles Machine Works reprezentowana była przez kilka innych marek: Subsite, HammerHead czy American Augers. Każda z nich przedstawiła własne rozwiązania dla branży bezwykopowej, obejmujące przede wszystkim bezwykopową budowę infrastruktury podziemnej, ze szczególnym uwzględnieniem instalacji światłowodów.
Sieć światłowodowa odgrywa w Europie coraz większą rolę – tendencja ta nie powinna się odwrócić również w kolejnych latach. Rynek telekomunikacyjny jest bardzo obiecujący i chłonny, zarówno na Starym Kontynencie, jak i w Ameryce Północnej czy też innych częściach świata. To ogromna szansa dla firm z branży bezwykopowej: potrzebne są zatem nowe rozwiązania, które pozwolą coraz szybciej i efektywniej budować sieci, ale też je konserwować i modernizować.
Równie istotna dla branży jest możliwość podejmowania dyskusji na temat potrzeb w zakresie sprzętu i technologii. Taką szansą są właśnie międzynarodowe spotkania organizowane przez Ditch Witch® dla klientów. Jak mówi prezes firmy, Dennis Wierzbicki: Spora część procesu projektowego to efekt rozmów z klientami. To oni obsługują maszyny, mówią nam, czego naprawdę potrzebują. Później wykorzystujemy tę wiedzę i przygotowujemy projekty.
Już od kilku lat w trakcie tych międzynarodowych spotkań odbywają się zawody, w których rywalizują drużyny z różnych krajów. Także w tym roku nie odstąpiono od tej tradycji i zorganizowano tzw. wyzwanie HDD. Ekipy z Polski, Izraela i Niemiec zmierzyły się w konkurencji, w której należało się wykazać szybkością i precyzją. Choć każda z drużyn wyjątkowo sprawnie poradziła sobie z zadaniem, grupa niemiecka (złożona z pracowników firmy Schinkel) jako pierwsza zakończyła pracę. Zupełnie inaczej, niż w roku ubiegłym, kiedy to pierwsze miejsce zajęła drużyna z Polski, drugie – Włosi, a Niemcy uplasowali się na trzeciej pozycji.
Spotkanie w Barcelonie zakończyło się uroczystą kolacją w winiarni Codorniu, założonej w 1551 r. – jednej z najstarszych winiarni w Hiszpanii, która jako pierwsza zaczęła w tym kraju wykorzystywać metodę refermentacji.
Kolejne spotkanie w Ditch Witch® Barcelona Support Center już za rok. Co wówczas będzie tematem przewodnim? Z pewnością organizatorzy wsłuchają się w głosy klientów oraz rynku i odpowiedzą na najpilniejsze potrzeby.
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.