• Partner portalu
  • Partner portalu
  • Partner portalu
Partnerzy portalu

Bezpieczeństwo i komfort – historia przewiertu sterowanego pod rzeką Dunajec

Opublikowano: 12-02-2024 Źródło: inzynieria.com

Już na przełomie lutego i marca 2024 r. w Krakowie odbędzie się premierowa Konferencja Bezwykopowa Budowa. Wydarzenie wypełnia lukę w kalendarzu konferencji inżynieryjnych, w którym do tej pory brakowało platformy wymiany wiedzy i doświadczeń dedykowanej specjalistycznemu sektorowi inżynierii bezwykopowej.


Fot. Tracto Fot. Tracto

Konferencja Bezwykopowa Budowa kierowana jest przede wszystkim do fachowców specjalizujących się w poszczególnych technikach takich, jak: przeciski, przewierty sterowane, HDD, mikrotunelowanie i direct pipe. Eksperci ze świata nauki i biznesu będą dzielić się wiedzą zarówno na poziomie elementarnym, jak i zaawansowanym. Pierwsza edycja dwudniowego wydarzenia będzie okazją, by skupić się na doborze technologii, poznać ciekawe projekty, najnowszy sprzęt i produkty, a także porozmawiać o systemach płuczkowych, recyklingu i oczyszczania oraz sterowania infrastrukturą podziemną.

Case study – najlepsze źródło wiedzy

Podczas jednej z pięciu przewidzianych sesji technicznych głos zabiorą Paweł Jagielski i Filip Slavtchev – eksperci firmy TRACTO, uznanego producenta urządzeń dedykowanych technologiom bezwykopowym. Specjaliści przedstawią doświadczenia z wykonania przewiertu sterowanego o długości 420 m pod rzeką Dunajec. Projekt przeprowadzono z wykorzystaniem wiertnicy 28 N Plus produkcji Tracto.

Paweł Jagielski podczas swojego wystąpienia w ramach Konferencji CIPP w 2023 r. Fot. Quality Studio Paweł Jagielski podczas swojego wystąpienia w ramach Konferencji CIPP w 2023 r. Fot. Quality Studio

Zaprezentowana zostanie szczegółowa analiza inwestycji z uwzględnieniem:
• założeń projektowych,
• specyfikacji wykorzystanego sprzętu,
• warunków geologicznych,
• etapów wykonania przewiertu,
• wyniku przeprowadzonych robót,
• korzyści z zastosowania wiertnicy 28 N Plus.

Prelegenci postarają się wykazać, iż wybór nowatorskich rozwiązań oraz innowacyjnych technologii przewiertu wpływa pozytywnie na zrównoważoną realizację inwestycji, minimalną ingerencję w naturalne środowisko, jak również maksymalne skrócenie czasu operacyjnego. 

Filip Slavtchev łączy wiedzę geologiczną z głębokim doświadczeniem w sprzedaży i umiejętnościami zarządzania, posiadając tytuł magistra inżyniera wiertnictwa i geoinżynierii. Paweł Jagielski dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży producentów maszyn budowlanych zna bardzo dobrze realia polskiego rynku i na co dzień udziela kompetentnego wsparcia, zarówno wykonawcom, jak i projektantom, na temat rozwiązań no-dig w zakresie budowy nowych systemów wodociągowych i kanalizacyjnych.

Sprawdzona formuła WIEDZA – BIZNES – ATRAKCJE

Organizatorzy Konferencji Bezwykopowa Budowa zadbają o to, by uczestnicy zdobyli cenną wiedzę, mogli rozwijać branżowy biznes i skorzystać z atrakcji. Podczas wydarzenia przewidziano czas na relaks i integrację w branżowym gronie. Będzie można posłuchać koncertu dudziarza podczas wieczoru szkockiego z degustacją oraz skorzystać z usług profesjonalnych grafików Quality Studio, którzy za pomocą aplikacji AI przekształcą zdjęcia chętnych w niesamowitą grafikę wzorowaną na ikonach popkultury.

W zacieśnieniu relacji biznesowych lub nawiązaniu nowych kontaktów pomoże także dedykowana aplikacja mobilna ułatwiająca networking podczas konferencji.

Dostępne są rabaty za rejestrację większej ilości uczestników - zaczynają się już od 2 osób! Rejestracji można dokonać TUTAJ

Przeczytaj także: Zabezpieczenie antykorozyjne rurociągów budowanych bezwykopowo

Konferencje Inżynieria

WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE

Sprawdź najbliższe wydarzenia

Powiązane

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.